РУХ “ЧЕСНО” ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

 

РУХ “ЧЕСНО” ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ
 

14 грудня Громадянський рух “Чесно в Дрогобичі” провів прес-конференцію на тему “Чесно в Дрогобичі - до і після виборів”.

Активісти руху Тарас Демко, Петро Хорт, Володимир Кондзьолка, Олег Балог, Михайло Ваврин, Тарас Кучма і Богдан Гринчишин розповіли про свою роботу, поділилися планами на майбутнє, відповіли на запитання журналістів.

Була спростована інформація, яку напередодні в засобах масової інформації розповсюдив уже колишній координатор дрогобицького “Чесно” Святослав Сурма про буцімто розпуск руху. На загальнонаціональних зборах координаторів руху “Чесно”, які відбулися в Києві четвертого грудня, учасники затвердили рішення про завершення кампанії “Фільтруй Раду!”. Але із завершенням першого етапу не завершується сама діяльність “Чесно”.

“Чесно в Дрогобичі” зібрав, обробив і оприлюднив інформацію на більшість кандидатів у народні депутати України, які балотувалися по Дрогобицькому виборчому округу N121. Чимало неопублікованої інформації ще залишилося в папках, зібраних активістами руху. Вони пообіцяли поділитися нею з журналістами, закликавши їх, у свою чергу, брати активну участь у діяльності “Чесно”.

“Чесно в Дрогобичі” планує здійснювати контроль за діяльністю народного депутата України Романа Ілика, обраного по Дрогобицькому виборчому округу, а також виробити стратегію й організувати діяльність з моніторингу місцевих органів влади та моніторингу діючих депутатів місцевих рад.

Поки що мова йде про присутність активістів “Чесно в Дрогобичі” на сесіях Дрогобицької міської ради. Так, Петро Хорт склав звіт і заповнив технологічну карту, в якій відзначив явку депутатів на сесію, їхні виступи, підготовку питань, подачу звернень та інше. Планується відео-фіксація роботи сесії. Добре було би, якби оператор робив акцент на тому, як голосують депутати з того чи іншого питання.

Наразі незначна кількість активістів руху “Чесно” не дозволяє охопити увагою Дрогобицьку районну і Стебницьку, Бориславську і Трускавецьку міські ради, але вже на початку нового року подібна організація найімовірніше діятиме в Трускавці. Крім того, “Чесно в Дрогобичі” вітатиме створення аналогічних структур, які займатимуться контролем за діяльністю представників органів влади різних рівнів.

Підтримку своїй діяльності “Чесно в Дрогобичі” отримав від київського офісу цієї громадської організації.

Ставлення в Дрогобичі до руху “Чесно” є неоднозначним. Насамперед активістам цього руху закидають, хто їх уповноважив здійснювати контроль і чому вони самі зарахували себе до “чесних”. Можна, звичайно, виправдовуватись і спростовувати безпідставні звинувачення. Але важливішим є робити свою роботу по-справжньому чесно, не підігрувати владі, давати об’єктивну інформацію. Від самих активістів “Чесно в Дрогобичі” залежатиме, наскільки авторитетною стане їхня організація й чи вони самі зможуть зберегти чесноти у своїй діяльності.

На сайті tustan.io.ua читайте звіт з прес-конференції “Чесно в Дрогобичі”. Тут же можна буде переглянути фотографії. Відеозвіт про прес-конференцію шукайте в Ютубі за посиланням “Інтерв’ю Анатолія Власюка Чесно”.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 27 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником