ЦЕРКВА: НАЦІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ

 

ЦЕРКВА: НАЦІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ
У вівторок, 18 грудня, в приміщенні редакції “Галицької зорі” відбувся другий аналітичний круглий стіл. Цього разу мова йшла про національний аспект Церкви.

Головним доповідачем-аналітиком виступив отець-лецінціат Іван Гаваньо. Співучасниками круглого столу були викладачі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Петро Іванишин та Олег Баган. Науково-ідеологічний центр імені Дмитра Донцова і регіональне Дрогобицьке відділення Українського Богословського наукового товариства є засновниками цього аналітичного круглого столу, подальші засідання якого відбуватимуться наступного року.

Отець Іван Гаваньо ознайомив присутніх з основними тезами щодо даної проблеми.

Прозвучала думка, що якби не УГКЦ, ми б не мали ОУН в тому моральному вимірі, який був.

Отець Іван Гаваньо наголосив на необхідності богословського тлумачення терміну “русскій мір”, що вибило б козири з рук противників української державності.

Олег Баган запропонував видати першоджерела церковних діячів, сподвижників принципу унійності, аби осмислити це явище, навколо якого нині стільки провокацій і домислів.

Піднята проблема є багатогранною, а тому неможливо все висвітлити в коротенькій газетній публікації.

Повний текст дискусії, а також відповіді священика на мої запитання читайте на сайті tustan.io.ua і переглядайте на Ютубі за посиланням “Інтерв’ю Анатолія Власюка 2 Отець Іван Гаваньо”.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 27 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником