ЧОМУ ЮЩЕНКО ПРИЇЖДЖАВ ДО БОРИСЛАВА?

 

ЧОМУ ЮЩЕНКО ПРИЇЖДЖАВ ДО БОРИСЛАВА?
 

24 грудня 2012 року у Бориславі та Східниці побував Віктор Ющенко.

Він відвідав  церкву Святої Анни, де зустрівся з міським головою Борислава Володимиром Фірманом та отцем-деканом Романом Василівим.

За словами священика, церква є паломницьким центром, де зібрано найбільшу в Україні кількість мощей святих. Він розповів, що багато людей приїжджають до храму, щоби отримати надію на зцілення: хтось шукає порятунку від хвороби, хтось - від родинних негараздів. За його словами, є 16 зцілень від раку, 17 - від безпліддя, а також від катаракти, ревматоїдного артриту й таке інше.

Ще не всі мощі виставлені в храмі, потрібен спеціальний мощовик.

Віктор Ющенко висловив щире захоплення унікальною колекцією, зібраною в одній сакральній споруді, та щиро подякував настоятелю храму о. Романові Василіву.

Міський голова Володимир Фірман подарував Вікторові Ющенку копію фігури святої Варвари, яка встановлена в місті, та фотоальбом “Борислав - наше місто”, який вийшов до 625-ої річниці міста Борислава.

За неофіційною інформацією, Віктор Ющенко, який відпочивав і лікувався в трускавецькому санаторії “Женева”, має земельні та бізнесові справи в Східниці та Бориславі.

За даними офіційного сайту Бориславської міської ради та власною інформацією

 

(“Барабський міст”, №1, 2013) Создан 23 янв 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником