МЕРКЕЛЬ

 

МЕРКЕЛЬ
 

Канцлер Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель часто використовує есемески для надсилання повідомлень колегам.

Запровадивши такий спосіб спілкування між високо-посадовцями своєї країни, вона й не думала, що внесе  лепту в архівацію документації. Нещодавно уряд Німеччини ухвалив рішення зберігати в державному архіві sms-повідомлення канцлера ФРН Ангели Меркель, які мають стосунок до її діяльності як глави уряду країни.

Уявляю собі, що би сталось, якби український уряд прийняв рішення про архівацію есемесок Януковича, Азарова, народних депутатів, інших високо-посадовців. Навряд чи абсолютна більшість із них використовує мобільний телефон задля серйозних справ. Політика стала бізнесом, який приносить великі гроші, а тому ідеологія сучасних можновладців скерована саме на це, а не на розв’язання проблем державного масштабу.

В засобах масової інформації свого часу з’явилось повідомлення про те, як один народний депутат признавався в коханні народній депутатці під час роботи сесії Верховної Ради України. Були й матеріали, як за допомогою есемесок можновладці обмінювалися думками щодо розваг чи купівлі того чи іншого привабливого об’єкту. Це те, що вдалося розкопати журналістам. А про що ми так ніколи й не дізнаємося?

Цікаво було би почитати, які есемески надходять Чечетову з Адміністрації президента, а то й від самого Януковича щодо голосування з того чи іншого питання. Нещодавно народним депутатам від Партії регіонів надійшли есемески про необхідність бути на засіданні сесії й проголосувати з важливого питання щодо нового керівника Національного банку України. Цікаво, які вказівки їм надішлють з приводу позачергової сесії, присвяченої питанню Юлії Тимошенко?

Втім, нічого цікавого тут нема. З регіоналами все зрозуміло. Їм далеко до державницького мислення, яке демонструє німецький канцлер, навіть есемески якої визнано архівними документами. Боюсь, що чимало наших державних мужів, не вміючи користуватись комп’ютерами, навіть есемески не напишуть.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 26 янв 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником