КАЗКИ ДІДУСЯ ПАНАСА, АБО КОЛИ МАТЮКНЕТЬСЯ ОЛЕКСІЙ РАДЗІЄВСЬКИЙ?

 

КАЗКИ ДІДУСЯ ПАНАСА, АБО КОЛИ МАТЮКНЕТЬСЯ ОЛЕКСІЙ РАДЗІЄВСЬКИЙ?
 

Пам’ятаєте, колись на Першому телевізійному каналі була передача для дітей “Казки дідуся Панаса”? Актор у вишиванці розповідав на ніч казочки, біля телевізора збиралися не лише діти, а й дорослі, бо доволі колоритною була мова дідуся, та й казки в його інтерпретації були цікавими...

28 грудня 2012 року міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський провів прес-конференцію. Десь з півроку він не балував журналістів своєю увагою, а тут розщедрився на спілкування.

Втім, стиль і манери Олексія Васильовича залишилися тими, що й були. Все, як завжди, зводиться до двох основних тез: ми маємо неабиякі досягнення, а в недалекому майбутньому нас чекають ще більші перспективи. Слід зазначити, що вміє дрогобицький міський голова напустити туману, запудрити мізки. Представники четвертої влади фактично підіграли йому, бо вже давно розуміють, що слова Олексія Радзієвського нічого не варті, бо пустопорожні обіцянки вже давно набридли. Але ніхто не хотів псувати передноворічного настрою, та й комфортніше написати те, що сказав міський голова, ніж заглибитися в суть проблем.

Олексій Радзієвський порадував акул і тюльок дрогобицької преси тим, що вже цього року Дрогобич стане містом фонтанів і квітів. Так і підмивало запитати, чи вже всі дрогобицькі проблеми розв’язані й що ж сталося зі ста тисячами саджанців, які буцімто озеленили Дрогобич? Та хіба можна не вірити Олексієві Васильовичу, який напередодні ощасливлення дрогобичан саджанцями говорив з таким же пафосом, як тепер про квіти і фонтани?

Мене цікавило питання боротьби з корупцією. За своїми посадовими обов’язками саме міський голова мав би очолювати цю боротьбу. Але щось корупціонерів у Дрогобичі не видно, ніхто, даруйте на слові, не сидить. Невже місто Юрія Котермака вже виловило всіх корупціонерів? Чи, можливо, Олексій Васильович діє за принципом: якщо хочеш знищити мафію, то очоль її?

Така постановка питання чомусь обурила міського голову. Він сказав, що таке можливе лише в анекдотах, а якщо автор (тобто я) до цього вдається, то він (тобто я) - легковажна людина.

Гай-гай, Олексію Васильовичу, де вже мені легковажити з моїми сивими вусами! Буцімто ви не знаєте, що саме мафіозі керують урядами в багатьох країнах. Україна теж не виняток, бо чомусь урядовці є найбагатшими людьми. Так я й не почув відповіді від міського голови, що ж було зроблено в боротьбі з корупцією в 2012 році. Щоправда, наводилися приклади наведення порядку в одному з колишніх ЖЕКів, але це було 2011 року, та й, знову ж таки, ніхто не сидить.

... Знаєте, чим закінчилась історія з “дідусем Панасом”? Якось під час одного телеефіру він увійшов у роль і матюкнувся. За це його звільнили з роботи. Шкода, гарний був казкар...

На сайті tustan.io.ua читайте звіт про прес-конфе-ренцію та дивіться фотографії, а відеозвіт шукайте на Ютубі за посиланням “Інтерв’ю Анатолія Власюка Олексій Радзієвський”.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 31 янв 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником