ЧИ ВДАСТЬСЯ “ФРАНКОВОМУ КРАЮ” ПОДОЛАТИ ВПЛИВ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ?

 

ЧИ ВДАСТЬСЯ “ФРАНКОВОМУ КРАЮ” ПОДОЛАТИ ВПЛИВ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ?
 

Народний депутат України Роман Ілик зробив спробу об’єднати зусилля керівників органів місцевого самоврядування Дрогобиччини.

З цією метою в Трускавці 18 січня 2013 року була створена Асоціація “Франковий край”. На думку Романа Ілика, високий рівень безробіття, проблеми екології та водопостачання, жахливі дороги хвилюють нині дрогобичан, бориславців, стебничан, трускавчан, мешканців Дрогобицького району. “Ми переконані, - підкреслив він, - що спільно працюючи над їх вирішенням, докладаючи максимум зусиль для відстоювання інтересів Франкового краю в обласній, Верховній Раді, досягнемо успіхів”.

Створення Асоціації “Франковий край” викликало певний скепсис серед журналістів. Деякі потуги щодо об’єднання зусиль керівників органів місцевого самоврядування Дрогобиччини були і в минулому, але ні до чого доброго не призвели. Показовим може бути приклад взаємин між керівниками Дрогобича і Дрогобицького району. А епопея з будівництвом сміттєпереробного заводу, коли Дрогобич тягнув ковдру на себе, район на себе, Борислав на себе? В результаті залишилося Броницьке сміттєзвалище без перспективи європейського розв’язання цієї проблеми.

Зрештою, слід зважати на амбіції перших керівників, на чому зробив акцент Олексій Дорофтей із “Високого замку”. І, справді, чи зможе хтось переконати в їхній упертості Олексія Радзієвського чи Володимира Фірмана?

Але найголовнішим чинником, як на мене, залишається залежність міських голів Дрогобиччини і голови Дрогобицької районної ради від Партії регіонів. Формально всі перші керівники Франкового краю належать до опозиційних сил, навіть у деякій мірі й Олексій Радзієвський. Але ж усі розуміють, що вони напряму залежать від влади у Львові та Києві, бо саме регіонали керують грішми. Сподіватися на якісь великі суми не доводиться, бо тут вам не Донеччина, але якісь крихти з барського столу таки перепадають. Тому мова йде про те, наскільки вдасться подолати вплив Партії регіонів на керівників місцевого самоврядування. Чи не розчиниться опозиційність самого Романа Ілика в Асоціації “Франковий край” на догоду прагматичному розв’язанню проблем, а тому й неминучій співпраці з владою, яка перерозподіляє кошти з державного бюджету за старою радянською схемою: тому дам, а тому не дам, бо він за мене не голосував?

Хочеться вірити, що Романові Ілику вдасться уміло маневрувати й скерувати власні зусилля та зусилля перших керівників Франкового краю на розв’язання насущних проблем.

На сайті tustan.io.ua читайте звіт про цю зустріч та дивіться фотографії, а відео-звіт шукайте на Ютубі за посиланням “Інтерв’ю Анатолія Власюка Франковий край”.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 31 янв 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником