ПАРТІЯ РЕГІОНІВ ПОКАЗАЛА БОРИСЛАВСЬКІЙ ВЛАДІ, ХТО Є ХУ

 

ПАРТІЯ РЕГІОНІВ ПОКАЗАЛА БОРИСЛАВСЬКІЙ ВЛАДІ, ХТО Є ХУ
 

Пшиком для бориславців закінчилася розрекламована нарада з екологічних проблем Борислава. За сприяння Віктора Конца вона мала відбутися ще під час передвиборчої кампанії, але урядовці приїхали до міста нафтовиків лише 14 січня цього року.

Мабуть, багато хто очікував, що після наради буде прийняте рішення про надання Бориславу статусу міста екологічного лиха, проте поважні гості на чолі із заступником міністра екології та природних ресурсів Дмитром Мормулем вирішили, що достатньо й десяти мільйонів гривень, які закладені на місто нафтовиків у Державному бюджеті України на соціально-економічний розвиток. Якщо врахувати, що левова частка цих коштів піде на будівництво нового мосту на вулиці Героїв УПА, то власне на соціально-економічний розвиток мало що залишиться. Нагадаємо, що старий міст був зруйнований у результаті повені 2008-го року. Тоді на ліквідацію наслідків стихії уряд виділив декілька десятків мільйонів гривень, але вони дивним чином осіли у кишенях чиновників. Натомість багато керівних осіб, які причетні до розкрадання державних коштів, відбулися легким переляком, а чимало з них і досі посідають керівні посади.

Загравання бориславської влади перед Партією регіонів почалося не сьогодні. Буцімто бориславські опозиціонери  від Фронту змін насправді виявилися залежними від партії влади, а особливо від грошей, які мали би надходити місту нафтовиків.

Своїм ставленням і до влади, і до бориславської громади регіонали показали, хто є ху. А й справді, чого було очікувати від влади, якщо за провладну силу на минулих виборах проголосував лише кожний двадцять п’ятий бориславець із числа тих, хто взяв участь у голосуванні? Невже бориславська влада думала, що, виявляючи лояльність до Партії регіонів і до її представників, Київ і Львів повитягають з кишень мільйони, аби справді розв’язати проблеми із загазованістю, водопостачанням, бездоріжжям - зреш-ою, безробіттям? Влада показала, як вона насправді ставиться до аборигенів, які мають лише один привілей - померти повільною і мученицькою смертю в рідному місті.

Статтю “Борислав у небезпеці!!!” про нараду з екологічних проблем у місті нафтовиків читайте на сайті tustan.io.ua або в газеті “Барабський міст” (N1 за січень 2013 року).  Відео-звіт про екологічну нараду в Бориславі шукайте на Ютубі за посиланням “Інтерв’ю Анатолія Власюка Борислав екологія”.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 31 янв 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником