ЧИ ПОВТОРЯТЬ ТАРАС МЕТИК І ЄВГЕНІЙ ШИЛЬНИК “СПЕЦОПЕРАЦІЮ” ПРОТИ ДРОГОБИЦЬКОЇ ГРОМАДИ?

 

ЧИ ПОВТОРЯТЬ ТАРАС МЕТИК І ЄВГЕНІЙ ШИЛЬНИК “СПЕЦОПЕРАЦІЮ” ПРОТИ ДРОГОБИЦЬКОЇ ГРОМАДИ?
Офіційний сайт Дрогобицької міської ради повідомив, що в неділю, 3 лютого, о 13 годині 30 хвилин у Народному домі “Просвіта” відбудеться звіт міського голови Олексія Радзієвського.

Взагалі-то він мав відбутися в грудні минулого року, але краще пізно, ніж ніколи. Можливо, Олексій Радзієвський врахував помилку свого бориславського колеги Володимира Фірмана, до якого на звіт наприкінці грудня 2012 року завітало аж ... два бориславці. Звіт, звісно, в Бориславі не відбувся.

Що ж запропонує дрогобицькій громаді Олексій Радзієвський? На нашу думку, генеральну репетицію свого звіту міський голова зробив наприкінці грудня минулого року на прес-конференції для журналістів. Ми про це писали в попередньому числі “Тустані”. Стратегія Олексія Радзієвського зрозуміла: ми працюємо добре, а успіхи будуть ще кращими, Дрогобич перетвориться на місто фонтанів і квітів. Як ви пам’ятаєте, містом ста тисяч саджанців Дрогобич уже був. Куди ділись дерева, значення не має, головне вбити в голову дрогобичанам, що тепер вони милуватимуться квітами і фонтанами.

І все-таки, мабуть, ні міський голова, ні члени його команди не розуміють, що вони, влада, є слугами народу, а народ, тобто дрогобицька громада, хоче почути правду, а не бути вкотре обдуреним, коли тобі вішають локшину на вуха.

Згадаймо звіт Олексія Радзієвського за 2011 рік. Тоді він теж відбувався помпезно. Щоправда, провалів у господарській та соціальній політиці тоді було значно менше, ніж зараз, але дрогобичани хотіли задати міському голові наболілі питання. І що сталося? Мікрофонів у залі, де проходив звіт, не виявилося. Присутнім запропонували писати запитання на карточках, чим багато людей скористалось. Але вірні цербери міського голови - секретар міської ради Тарас Метик і керуючий справами міськвиконкому Євгеній Шильник - професійно фільтрували записки, аби незручні питання не застали зненацька їхнього боса.

Тоді Олексій Радзієвський укотре продемонстрував свою слабкість. Ухиляючись від відповідей на прямі запитання, він знову довів, що не став міським головою усієї дрогобицької громади.

Успіхи 2012 року плачевні. Олексій Радзієвський підключить усе своє ораторське мистецтво, аби переконати дрогобичан у зворотньому. Вірнопіддані чиновники допомагатимуть йому. Боюсь, що нинішній дрогобицькій владі вдасться провести звіт за своїм сценарієм. Насамперед тому, що дрогобицька громада збайдужіла до того, що відбувається у місті. Крім того, опозиція теж не може показати своєї згуртованості, впливу на громаду.

Чи, може, я все-таки помиляюся, і дрогобичани доведуть, що живуть у європейському місті?

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 02 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником