ТЕХНОТРИЛЕР “БОТ” МАКСА КІДРУКА

 

ТЕХНОТРИЛЕР “БОТ” МАКСА КІДРУКА
Не кожного дня до  Дрогобича приїжджає письменник.

24 січня цього року дрогобичани мали можливість зустрітися з Максом Кідруком. Дійство відбулося в бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола. Зібралися здебільшого студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Хоча молодому письменникові нема ще й тридцяти, він автор одинадцяти книг. Зараз Макс Кідрук здійснює турне по містах України. презентуючи свій новий роман “БОТ”.

Власне, презентації як такої не було, бо ніхто з присутніх ще не читав нового творіння Макса Кідрука. Автор вирішив здійснити подорож у просторі й часі, демонструючи фотографії тих країн, у яких побував, і популярно розповідаючи про новітні технологічні досягнення у світі. Ось така суміш літературно-просвітницько-наукового й зацікавила студентів, які жваво реагували на виступ талановитого молодого чоловіка, а студентки відверто симпатизували йому.

Письменникові довелося об’їздити мало не півсвіту. побувати в багатьох екзотичних місцях. Любов до подорожей згодом вилилася в написання книг.

З іншого боку, Макс Кідрук захоплюється наукою, вміє відшукати все нове й незвичне, причому має на це свій погляд. Він закінчив технічний вищий навчальний заклад, так що інженерне мислення йому в цьому допомагає.

Проте воно ж може стати і його ворогом, адже художня творчість має зовсім інші складові. Власне, чи стануть його тексти літературою - ось у чому питання. Головне, звичайно, не кількість написаного, а їхня якість.

Наразі Макс Кідрук не любить літературних критиків. За ідеєю, будь-який нормальний письменник мав би їх не любити, адже критик для того й критик, аби критикувати, а не вихваляти автора. Ось тільки справжніх літературних критиків у нас нема, так що Максові Кідруку нічого боятись. Справжній літературний критик повинен вести письменника за собою, а не плентатись у нього в хвості й мляво пояснювати, що хотів, а чого не зміг зобразити автор.

Молодий письменник вважає свій “БОТ” першим українським технотрилером. Він стверджує, що після цього твору в нього з’являться послідовники.

Після зустрічі всі охочі могли сфотографуватися з перспективним і плодовитим письменником, а також придбати його книгу “БОТ” з автографом автора.

На сайті tustan.io.ua читайте звіт про цю зустріч і переглядайте світлини. Відео-звіт про презентацію роману “БОТ” шукайте в Ютубі за посиланням “Інтерв’ю Анатолія Власюка Макс Кідрук” (8 епізодів).

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 03 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником