ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
 

Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Ото я троха прихворів і підсів на телевізор. Раніше дивувався моїй Стефці, жи вона перемикає канали, а тепер і сам таким став.

Але перемикай - не перемикай, а всюди одна новина. Всі канали кажуть про Юлю. Янек хоче її довічно посадити. Каже, жи то вона вбила Щербаня. А, може, Пшонці постаратись і довести, жи вона вбила Кеннеді? Чи в плямах на Місяці теж Тимошенко винна?

Але цікаво, жи багатством покійного Щербаня, який був народним депутатом України й не останньою людиною на Донбасі, заволоділи нинішні олігархи, а не Юля. Га, як вам таке? Чомусь Пшонка не розслідує їхню діяльність. І не хоче розслідувати причини загибелі сотень людей, яких у дев’яності роки минулого століття поскидали в шурфи шахт. Ото дійсно вибіркове правосуддя!

Стефка свариться і відбирає в мене пульт від телевізора, бо каже, жи я став політиканом. Але я ще встиг подивитися про Пукача. То такий міліцейський генерал, який убив Гонгадзе. Каже, жи випадково то зробив. Аби тебе качка копнула! Дали йому таки пожиттєве покарання, але за кадром залишилися Кучма і Литвин. Моя Стефка теж політикантка і каже, жи то вони були замовниками вбивства.

А в Дрогобичі справи кепські. Моя Стефка каже, аби злити яйка Радзієвському, Коростельову та Метику, бо ніби хтось їх закляв. Ніц не можуть зробити!

А тепер про хороше. Ото йшов я якось зранку біля Святої Трійці й бачу, як навпроти церкви гарчать собаки й нікому не дають проходу. Аж бачу, вийшла з “Фоксі-Роксі” власниця й дала тим нещасним тваринкам їсти. Ви би бачили, яке щастя світилося на їхніх мордах!

А ще маємо файну новину. Нарешті наш папік буде цієї неділі звітувати перед громадою. То буде десь в обід. Не знаю, чи встигне закінчити до вечора, бо так багато хороших справ наробив, аж голова йде обертом. Правда, моя Стефка готує пакосне питання про нафтопереробний завод. Там працювала її колєжанка, яку звільнили з роботи у зв’язку зі скороченням кадрів. Та пані мешкала в Дрогобичі. А тепер не має зарплати і змушена була поїхати жити до сина у Львів. Стефка зла на папіка, бо спілкується з колєжанков лише телефоном.

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 03 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником