СТО ДНІВ

 

СТО ДНІВ
 

Минуло сто днів після виборів 28 жовтня 2012 року.

Влада продовжує руйнувати українське в Україні, прикриваючись державницькими гаслами. Опозиція ні на йоту не наблизилась до виконання своїх основних передвиборчих обіцянок: імпічменту президента і звільнення Юлії Тимошенко. Нахабство влади і безпомічність опозиції готують ґрунт для стихійного бунту.

З владою все зрозуміло. Вона прийшла, аби збагатитись. А що ж опозиція? Невже вона не розуміє, що кожний день наближає нас до краху державності?

Це нам тільки здається, що стратегія й тактика влади та опозиції різні. Насправді вони однакові й швидше говорять про амбіції провідних політичних гравців, ніж про уболівання за долю держави.

Так, влада хоче вдруге бачити на престолі Віктора Януковича. Якби влада була відповідальною, вона б шукала іншого менеджера, більш ефективного, для керівництва Україною. За три роки вже можна було здійснити хоч одну вагому реформу, позитивні результати якої відчули б усі.

Опозиція теж хоче мати свого президента, але ще не зовсім усвідомила, що насамперед слід змінити всю систему, запроваджену Януковичем, а вже потім думати про конкретну кандидатуру. В нас же за прикладом влади сперечаються, хто буде керувати - Тимошенко, Яценюк, Кличко чи Тягнибок, а вже потім під особу вибудовують план стратегічних змін у країні. Здійснювати зміни можна вже зараз, не чекаючи на президентські вибори. Невже нема альтернативи тупцюванню перед парламентськими трибунами? Невже гасло “Навповнюй українським змістом щоденне життя України!” відійшло в минуле? Опозиції слід зробити ставку сьогодні на чорнову щоденну і невдячну роботу, аби в недалекому майбутньому пожинати плоди.

І все ж ситуація не є катастрофічною. Ми маємо можливість виборсатися з нинішньої ситуації. Ми можемо протистояти дрейфу до Митного союзу. 2013 рік повинен стати переломним для України. Слід зупинити сповзання України в обійми Росії. Слід переламати хребет режиму Януковича. Рано чи пізно Україна повинна стати вільною.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 06 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником