ЧИ ПРОПИШЕТЬСЯ У ДРОГОБИЧІ “ВИШИВАНКА-ФЕСТ”

 
 

ЧИ ПРОПИШЕТЬСЯ У ДРОГОБИЧІ “ВИШИВАНКА-ФЕСТ”
 

Народний депутат України Роман Ілик звернувся до міської влади Дрогобича з проханням посприяти у виділенні місця для проведення фестивалю “Вишиванка-фест”, а саме - земельної ділянки наприкінці вулиці Зарічної, кінцевої зупинки автобусного маршруту N3.

“До мене, як народного депутата України, - сказано у зверненні Романа Ілика до дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського, - звернувся керівник молодіжної громадської організації “Український молодіжний прорив” Олег Дукас щодо сприяння у виділенні місця для проведення фестивалю “Вишиванка-фест”.

Молодіжна громадська організація “Український молодіжний прорив” активно працює в нашому місті протягом двох років і постійно організовує акції з відзначення пам’ятних подій, що спрямовані на захист національних та громадських прав українців.

Етнофестиваль “Вишиванка-фест” проводився в Дрогобичі два роки поспіль. Зі слів організатора, парад вишиванок зібрав більше півтисячі учасників у 2011 році, а у 2012 році одноденний фестиваль “Вишиванка-фест” відвідало більше трьох тисяч дрогобичан і гостей міста”.Создан 08 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником