ЮЩЕНКО

 

ЮЩЕНКО
 

У суботу, 9 лютого, Віктор Ющенко декілька годин був безпартійним.

Того дня Київська міська організація “Нашої України” виключила його з лав цієї політичної сили. Колишнього президента України звинуватили в тому, що з його легкої руки під час минулорічних виборів до Верховної Ради України чимало членів окружних і дільничних комісій від “Нашої України” на Півдні й Сході нашої держави були замінені на представників Партії регіонів. На думку колишніх сподвижників Віктора Ющенка, той зрадив програмні цілі їхньої партії.

Крім того, від нього вимагають подати звіт за використання коштів у 2009 році.

Також у рішенні йдеться про те, що з метою уникнення звіту та відповідальності за допомогою “підконтрольних йому членів президії” Ющенко блокує скликання з’їзду і намагається в незаконний спосіб узурпувати керівництво партією.

Нагадаємо, що напередодні 14 обласних організацій партії “Наша Україна” виступили з вимогою скликати партійний з’їзд та звинуватили Ющенка та його оточення у “збереженні лояльності до влади Януковича”.

Але вже того ж дня Віктор Ющенко повернув собі партійність. Політична рада “Нашої України” виключила зі своїх лав голову цієї структури Сергія Бондарчука, який декілька годин перед тим зачитував рішення про виключення Ющенка з партії.

Мабуть, ні для кого не є секретом, що саме Віктор Ющенко долучився до перемоги Віктора Януковича на президентських виборах, виступивши з гаслом “Проти всіх!”. Завдяки цьому Юлія Тимошенко не добрала декількох відсотків голосів, особливо на Західній Україні.

Після президентських виборів Ющенко заручився гарантією Януковича недоторканності собі та родині, як свого часу дав таку ж гарантію Кучмі. А далі була ганебна поведінка Ющенка на судовому процесі Тимошенко, коли він фактично допоміг судді посадити її.

Партійці “Нашої України” терплять негідну поведінку свого лідера, але допоки ющенки потрібні режиму Януковича, перемога буде не за ними.

... Кажуть, що вчора Віктора Януковича вкусила бджола, а вже сьогодні Віктора Ющенка заарештували. Жартую, звичайно. Поки що...

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 10 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником