МІСЬКИЙ ГОЛОВА БОРИСЛАВА ВІДСТУПИВ ПІД ТИСКОМ ОПОЗИЦІЇ

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА БОРИСЛАВА ВІДСТУПИВ ПІД ТИСКОМ ОПОЗИЦІЇ
Минулого четверга, 7 лютого 2013 року, відбулася 45 сесія Бориславської міської ради.

Від імені опозиції на ній виступив депутат Михайло Лазар. Він зачитав відкритого листа до міського голови. Текст цього документа ми публікували в минулому числі “Тустані”. Суть заяви зводиться до того, аби Володимир Фірман відмінив своє розпорядження щодо передачі земельних питань у відання першого заступника міського голови. Досі ними опікувався секретар міської ради. Якщо цього не станеться, опозиція не братиме участі в будь-яких голосуваннях на цій та іншій сесіях.

Міський голова Борислава Володимир Фірман змушений був зробити крок назад і відмінив своє рішення. Схоже, в нього не було іншого виходу. Справа в тім, що з 26 депутатів, які входять до Фронту змін (а під прапорами цієї політичної сили Володимир Фірман прийшов до влади, сам же Фронт змін має більшість у Бориславській міській раді), на сесію прийшло лише 17 чоловік. Іншими словами, будь-яке голосування було би нерезультативним.

Прикметно, що секретарем міської ради працює теж представник Фронту змін. Але в опозиції є чимало претензій до першого заступника міського голови Романа Дурбака. На думку опозиціонерів, він недостатньо ефективно займається виконанням покладених на нього обов’язків, зокрема у сфері комунального господарства. А тут ще навантаження у вигляді земельних питань.

Лідер опозиції Михайло Лазар заявив, що ініціюватиме на наступну сесію заслуховування звіту Романа Дурбака. Опозиція буде рішучою й має намір відправити у відставку першого заступника міського голови. За нинішнього розкладу сил цього би не мало статись, але все залежатиме від кількості депутатів від Фронту змін, які прийдуть на сесію. Видно, що серед провладної команди розпочався розкол.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 10 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником