ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
 

Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

П’ятого лютого все прогресивне людство відзначило 65 років від дня народження мого кумпеля Міська Сендака. Скажу вам, жи то його правдиві уродини, бо мусив, бідака, патичкуватися з владов, а тому змінював паспорти і дати народження, аби керувати. Тепер така поважна дата, що всьо, не покеруєш, але мій кумпель Місько мріє ще про нові висоти у своєму житті. Ми зі Стефков перехилили за його здоровлє келих шампусіка й побажали довгих років життя.

А другий мій кумпель Місько Кулиняк пролетів, як фанера над Парижем. Чекав-чекав від Янека нагороди за свою працю, але так і не дочекався. Міністром культури призначили іншого, а Місько, мабуть, гратиме в переходах на скрипці. Цікаво, чи піде тепер Люся Янукович з ним на балет в Донецьку?

Дуже мене насмішили стебницькі можновладці. Знаєте, для чого їм знадобилося приміщення одинадцятої школи, яку хотіли об’єднати з вісімнадцятою? Хотіли вмістити там всі служби, коли Стебник стане містом обласного підпорядкування. Ще рак на горі не свиснув, а вони вже хочуть якісь служби розміщати. Та скільки тих служб у Стебнику? Якраз в одну клясу й запхати. А решта? Нє, щось тут не те. Моя Стефка зметикувала (не плутати з Метиком!), жи тут щось не чисто.

Згадав перед сном Метика, а тут новина. Ставили в Стебнику його п’єсу “Нескорима”. Хтось поцупив пістолєт від енкаведиста. А той пістолєт хоч й іграшковий, але дуже схожий на справжній. Можуть добряче людей налякати. Без того пістолєта не можуть далі гастролювати з виставою. Я би радив моєму кумпелю Тарасові звернутися до Радзієвського чи Сендака. В них тієї зброї - на всі випадки життя. Якщо нема пістолєта, то якусь фузію можна взяти. Енкаведистові все одно, з чого стріляти. А на майбутнє радив би артистам пильнувати за інвентарем, бо так зроблять театр голим і босим.

А нині побачив по телевізору, як Микола Янович ходив по магазину. Він як увійшов до владної обойми, так собі й буханця хліба не купив. Боюся, що він навіть не знає, як гривня виглядає. Живе чолов’яга на всьому готовому, горя-біди не знає й навіть не підозрює, що в Україні для нього комунізм настав. Так що хоч для когось Пєтя Симоненко постарався!

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 15 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником