СОЦІОЛОГІЧНА СЛУЖБА “БАРАБСЬКОГО МОСТУ”

 

СОЦІОЛОГІЧНА СЛУЖБА “БАРАБСЬКОГО МОСТУ”
 

У період з 20 до 25 січня 2013 року нами було опитано сто мешканців Борислава. П’ятдесят з них - це ті, що йшли вулицею Стефана Коваліва, а п’ятдесяти, які мешкають на цій вулиці, ми зателефонували.

Нас цікавили питання про те, що наші краяни знають про свого великого земляка - Стефана Коваліва.

Одразу зазначимо, що відмовилися відповідати на наші запитання 17 чоловік (з них десять на вулиці та сім по телефону).

На запитання, хто такий Стефан Ковалів, вісім перехожих відповіли, що письменник, ще троє, що вчитель. Два молодики були переконані, що це форвард одного з київських футбольних клубів. Більшість же відповіли стандартно: мовляв, Стефан Ковалів - це той, чиє ім’я носить вулиця, на якій ми знаходимося.

Аналогічну картину ми спостерігали й серед тих, до кого вдалося зателефонувати. Дев’ятеро з них відповіли, що Стефан Ковалів - письменник, ще четверо - що вчитель. Один бориславець був оригінальним і щиро нас переконував, що Ковалів - це депутат Бориславської міської ради. Решту телефонних абонентів сказали, що мешкають на вулиці, яка носить його ім’я.

Друге запитання було важчим. Не знайшлося жодного бориславця - як серед перехожих на вулиці Коваліва, так і тих, кого ми запитували про це по телефону, який би відповів на нього. Ми запитували: “Назвіть, будь ласка, оповідання чи збірку оповідань, які написав Стефан Ковалів”. Жити в місті, яке прославив Стефан Ковалів, і не знати його творчості, - хіба це не ганьба?

Зрештою, ми запитали: “Як ви вважаєте, чи належним чином пошанована пам’ять Стефана Коваліва у Бориславі?”. 33 перехожих вважають, що достатньо. Такої ж думки дотримуються 29 опитаних по телефону.

Аби більше не розчаровуватись у бориславцях, на цьому ми припинили опитування...Создан 15 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником