ПРИБАМБАСИ МІСЬКА ІЗ ГУКОВОЇ ГОРИ

 

ПРИБАМБАСИ МІСЬКА ІЗ ГУКОВОЇ ГОРИ
 

Доброго дня, Бориславе! Оце вирішив на старості років стати письменником, аби оповідати правду про наше місто.

Наша влада дуже хизується тим, що є богомільною і національною. А я смію стверджувати, що ні.

Скажіть-но мені, дорога на якій вулиці є найгіршою? Вгадали - Степана Бандери. Деколи на Східницю не проїхати, не пройти. Я вже думав допомогти владі, почати переходити тоту вулицю, аби заблокувати рух машин. А в тих машинах їздять олігархи, які скупили Східницю. Ото би постояли день-другий, та й скинулись би на файну дорогу. Але люди мене не підтримали. “А нащо нам те треба!”. “А нас міліція забере!”. А бодай вас качка копнула! Хочете жити рабами - то жийте! Не хочете бути господарями власного міста - то голосуйте за собі подібних!

А дорогу на вулиці Грушевського бачили? Та то справжній танкодром. Я знаю, що кажу, бо служив у танкових військах. На тотій вулиці мешкає наш міський голова. То встид, аби він ніц не робив і не заасфальтував вулицю. Ось як у сусідньому Дрогобичі до влади прийшли міський голова Радзієвський і його перший заступник Коростельов, то спочатку заасфальтували дороги на вулицях, де живуть. Люди нарікали, але потім змирились, бо хоч щось залишать після себе ці урядники.

А тепер скажіть мені, чи за совітів можливе було таке знущання над дорогами на вулицях Леніна, чи Комуністичній, чи Карла Маркса або інших з партєйною символікою? За Сталіна таких горе-керівників уже би давно в Сибір заслали, а за Брежнєва він би ніколи не був на високій посаді. Нє, я не закликаю повернутися до комуністичних часів, бо всі жахіття їхнього правління пережив на собі. Але ж май, міський голово, повагу до Бандери і Грушевського, які були не останніми для України. Зі шкіри вилізай. але зроби все можливе й неможливе, аби дороги на них були, як лялечки. Бо інакше всі твої слова про любов до неньки України будуть пустопорожнім торохтінням. Чи, може, назад перейменувати вулиці, аби не було соромно перед дітьми й онуками, що не вміємо шанувати пам’ять попередників?

А пам’ятаю, як наші майбутні депутати від Фронту змін ішли на вибори. Разом скидалися, витратили купу грошей, аби ті вибори виграти і дорватися до влади. Що ж тепер їм заважає це зробити? Добре, що мають владу і тепер їм на людей начхати? Чи справді посварилися з Володимиром Фірманом, про що люди торочать, бо він самотужки приймає рішення, не радячись з ними? Тому й не хочуть більше фінансувати різноманітні проекти, як робили то колись.

На цім кінчаю. Абисьте мені ніколи не хорували!

 

ВАШ МІСЬКО ІЗ ГУКОВОЇ ГОРИСоздан 15 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником