ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
 

Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

А не казала моя Стефка, жи Радзієвському треба яйко на голові злити? Як у воду дивилася! Дуже хлоп боїться за своє тендітне тіло, аби хто го’ не копнув.

Бачили, як під час звіту в Народнім домі нашого папіка на сцені й на підходах до неї охороняли хлопці спортивної статури? Невже міський голова боявся, жи громада змете його, а бойовики хоч трохи завадить цьому? Та наша громада слічна, любить свого папіка. Он скільки подяк за вкручені лямпи він отримав у записках! А кобіти навіть квіти йому дарували й цьомали. Нє, любить нарід свого мера! Так що даремно він захищається від нього бойовиками. Я би радив Олексієві Радзієвському звернутися до моєї Стефки, вона злиє йому яйко на голові - і все буде чікі-брікі! Правильний пацан не повинен нічого боятися!

А минулої п’ятниці стався напад на мого кумпеля Міська Винницького, який віднедавна керує Дрогобицькою районною державною адміністрацією. Невідомий щось кинув у його машину, і та спалахнула. Добре, що не розгубився сусід, який залляв водою палаючу автівку. Правда, засоби масової інформації написали, що машина згоріла, але на ній можна ще їздити. Мєнти поза очі висувають пікантні причини того, що сталося. Називають ще одного мого кумпеля Міська Сендака, який злий на свого кума. Кажуть, жи якоїсь обіцянки Винницький не виконав, а тому поплатився. А ще говорять про якусь кубіту, ревнивий чоловік якої відомстився таким чином. Не знаю - не знаю, але мені здається, жи сам Винницький здогадується, хто так позбиткувався. Нині він навчається в Києві, регіонали підвищують його кваліфікацію. Хоча що там підвищувати, якщо Дрогобицький район добили до ручки!

А другий мій кумпель Місько Кулиняк обійняв хлібну посаду. Янек призначив його генеральним директором Палацу “Україна” в Києві. Звісно, це вам не міністром культури бути, але все ж. І хоча наш краянин випав з провладної обійми, все ж залишає добрі стосунки з Люсею, дружиною Янека. Пам’ятаєте, як вона під час помаранчевої революції торочила про наколоті апельсини і співала пісеньку “Оранжевое небо”? Тепер Міськові не з руки буде їздити до Донецька й водити шановну пані до балету, але він щось придумає.  

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 16 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником