ДРОГОБИЦЬКА ВЛАДА ІГНОРУЄ ОПОЗИЦІЮ І ВОЮЄ З ГРОМАДОЮ

 

ДРОГОБИЦЬКА ВЛАДА ІГНОРУЄ ОПОЗИЦІЮ І ВОЮЄ З ГРОМАДОЮ


20 лютого має відбутися чергова сесія Дрогобицької міської ради.
Напередодні опозиція зібрала необхідних 17 підписів депутатів Дрогобицької міської ради для проведення позачергової сесії щодо закриття молочного ринку, однак міський голова проігнорував цей документ, підписавши розпорядження про проведення чергової сесії.
А вже декілька днів Дрогобич обклеєний литстівками, невідомі автори яких закликають мешканців міста прийти зранку 20 лютого під стіни ратуші, аби не допустити беззаконня, яке, на їхню думку, має намір допустити влада. Зокрема, мова йде про ймовірне підвищення тарифів на комунальні послуги та незаконне позбавлення місць на ринку.
Як розгортатимуться події в сесійній залі і навколо ратуші? Можна лише спрогнозувати, що влада вкотре порушить право людей на вільне відвідування сесії міської ради. Це вже не вперше людям не дозволяють не просто почути й побачити, що ж вирішують під час пленарних засідань депутати, а за допомогою міліції виштовхують їх із самого приміщення ратуші. Тому в представників дрогобицької громади не залишається іншого виходу, як у буквальному розумінні цього слова штурмувати ратушу й блокувати всі ходи й виходи, аби не порушувалися їхнї конституційнеі права.
Влада розуміє, що рано чи пізно їй доведеться відповідати за всі беззаконня, які вона творила впродовж цього часу. Багато хто сумнівається, що чесно були надані земельні ділянки, продане комунальне майно, здійснені інші оборудки. Владу можна зрозуміти. Вона намагається відтягнути час, запудрити мізки громаді, вдаючись до антиконституційних дій, використовуючи правоохоронні органи. Мали би втрутитись прокуратура і суд, але вони виявляють дивну байдужість.
Проте терпіння громади не є безрозмірним. Усе більше й більше людей втягуються у протестний рух, відкритим текстом вимагаючи відставки влади. Рано чи пізно терпець людей урветься. Влада своєю непрозорістю, шахрайством і безчестям провокує людей на бунт. Тоді швидко знайдуться крайні і винні. Однак проблем це не розв’яже.
Мудра влада повинна йти назустріч людям, вести прозору і відверту політику. Між владою, з одного боку, та опозицією і громадою, з іншого, повинен щоденно відбуватися діалог. Якщо влада й далі кулуарно, підпільно вирішуватиме питання й розв’язуватиме проблеми без врахування думки громади й опозиції, то пожне гіркі плоди своєї необдуманої політики.
Сьогодні ще не пізно піти на розумні компроміси, бо завтра ситуація може стати некерованою. Лише сліпці, які роблять ставку на голу силу, можуть так чинити. Сила громади є набагато потужнішою, але не треба випробовувати терпіння народу.
Анатолій ВЛАСЮКСоздан 19 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником