ПРИБАМБАСИ МІСЬКА ІЗ ГУКОВОЇ ГОРИ

 

ПРИБАМБАСИ МІСЬКА ІЗ ГУКОВОЇ ГОРИ
 

Доброго дня, Бориславе! Оце вирішив на старості років стати письменником, аби оповідати правду про наше місто.

Вам ще не набридли проблеми з водою? Як тільки нема води, моя Нуська мало не закипає. А то все потім відбивається на мені.

Вже нема такого тижня, аби води не було по два-три дні. А влада має нас у носі. Нє, щоб повідомити заздалегідь по радіо, телевізії чи в газетах: люди добрі, води не буде, наливайте ванни, відра, баняки, аби було чим хоч писок вмити чи чаю напитися. Так ні! Мовчать, як партизани.

А пам’ятаєте, як ще недавно Бориславом їздили цистерни з водою? Люди ставали в чергу, але бодай відро-друге цілющої вологи можна було набрати. А тепер хоч снігом вмивайся. А жінки що мають робити, коли лягають спати з чоловіками? Ну, розшифровувати не буду, що я маю на увазі. ви вже самі здогадалися.

Я так си мислю, жи наш файний мер має на своєму обійстю скважину з артезіанською водою. Помпує ту воду день і ніч, то йому біда бориславців до файки.

А то зустрів я позавчора свого кумпеля Гєника. То, я вам скажу, спеціаліста вищого клясу! Свого часу він працював на нашому водоканалі, вивчив усі мережі напам’ять. Коли прийшли “фронтовики” на чолі з Володимиром Фірманом, стару гвардію погнали з роботи. А тоті, що прийшли, навіть не знають схем мережі, по якій тече вода. Звідкіля їм розв’язувати проблему, якщо вони навіть не здатні втримати те, що є?

Моя Нуська каже, жи як і далі з водов буде такий калямбур, вона лишить мене самого і поїде жити до доньки у Львів. Там вода справді цілодобово, хоч із ванни не вилізай. Я би й хотів троха відпочити від моєї кобіти, але дуже вона файні деруни та вареники робить. Не зможу я без цього! Так що просив би шановного Володимира Стаховича, нашого татуська, посприяти, аби вода була хоч на Гуковій горі. А нє, то справді приїду з баняками до його хати, аби дав мені воду зі своєї артезіанської свердловини.

І ще одна новина. Пам’ятаєте, що створили до водоканалу паралельну структуру. Але вона так і не запрацювала, а її керівник вже звільнився. Натомість Фірман хоче зробити справжнє “кідалово” Дрогобичу. Тобто водоканал банкрутує, а борги віддавати не треба. Га, як вам таке? Заборгували Дрогобичу купу мільйонів гривень, тепер хочуть вдати, що всьо “харашо, прєкрасная маркіза”.

Нє, я волію ліпше бути без води, але гонорово вийти з цієї ситуації. А ви як кажете?

На цім кінчаю. Абисьте мені ніколи не хорували!

 

ВАШ МІСЬКО ІЗ ГУКОВОЇ ГОРИСоздан 20 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником