СЕРГІЙ ГОРИСЛАВСЬКИЙ УЖЕ НЕ В ОПОЗИЦІЇ?

 

СЕРГІЙ ГОРИСЛАВСЬКИЙ УЖЕ НЕ В ОПОЗИЦІЇ?
 

На останній сесії Дрогобицької міської ради Сергій Гориславський підтримав будівництво нового молочного ринку.

Його колеги, які разом з ним підписали документ про скликання позачергової сесії з цього питання, голосували проти. То що, Сергій Гориславський вийшов з лав опозиції проти чинної дрогобицької влади?

Сам він так не вважає. За його словами, інвестор, який будуватиме молочний ринок, своїм виступом на сесії переконав багатьох у необхідності такого приміщення. Вагомим аргументом є і те, що фірма, яка будуватиме молочний ринок, вкладає в Дрогобич шість мільйонів гривень.

І все ж дрогобичани мають іншу точку зору на вчинок Сергія Гориславського. “Не інакше як Радзієвський знайшов слабке місце в нього”, - думає багато хто. Адже не секрет, що в підприємця, який має такий-сякий бізнес, завжди можна щось знайти, аби ним упритул зайнялися правоохоронні органи. Сам депутат переконує, що жодної залежності від Олексія Радзієвського у нього нема. За його словами, він і далі виступатиме проти чинної влади, якщо та діятиме проти громади. З іншого боку, він готовий виступити і проти тих, хто називає себе опозицією, але займається політичною тріскотнею.

Невже між опозиціонерами до чинної дрогобицької влади виник розкол? Багато хто зауважив, що під час сесії тривала словесна дуель між Сергієм Гориславським і лідером нашоукраїнців Богданом Іванцівим. За ідеєю, вони не можуть бути політичними союзниками, але постать Олексія Радзієвського об’єднувала їх у протистоянні йому.

Що би Сергій Гориславський не говорив про свій вчинок на останній сесії Дрогобицької міської ради, все ж люди розцінюють його як відступ від опозиційності. Сміємо припустити, що особисто для Сергія Гориславського Олексій Радзієвський уже не є “ворогом номер один”. Цю позицію, очевидно, тепер займатиме Роман Ілик. Ось тут компромісів між Партією регіонів і “Батьківщиною” бути не може. В тому числі й в господарських питаннях. Тим більше у господарських питаннях, адже за ними стоять якщо не гроші, то великі гроші.

Лише час покаже, яку насправді позицію займає Сергій Гориславський. Так само голосування за молочний ринок висвітлить, чи взяли гору в Сергія Гориславського меркантильні інтереси, чи все-таки він дбав за інтереси громади, не маючи за це жодних дивідендів.

Принаймні зараз лідер Партії регіонів у Дрогобичі (і, не забуваймо, кандидат у народні депутати України від цієї політичної сили до 2017 року) переймається проблемами вчителів восьмої дрогобицької школи. За його сприяння стадіон школи наразі не передали   педуніверситету.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 24 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником