АБОРИГЕНИ УКРАЇНИ

 

АБОРИГЕНИ УКРАЇНИ
 

Нещодавно нижня палата австралійського парламенту прийняла законопроект про визнання аборигенів корінними жителями країни.

Цей документ підтримала як правляча коаліція, так і опозиція. Політики визнали унікальне й особливе місце аборигенів в історії Австралії.

Законопроект став кроком на шляху до проведення референдуму про внесення до конституції поправок про визнання аборигенів корінними жителями країни, який ще в 2008 році пообіцяла провести прем’єр-міністр країни Джулія Гіллард.

 Голосування пройшло через п’ять років після того, як попередник Гіллард, прем’єр-міністр Кевін Радд, формально вибачився перед аборигенами країни за дії колонізаторів.

 За деякими оцінками, внаслідок політики колонізаторів з 1788 до 1921 року чисельність аборигенів у Австралії скоротилася з близько мільйона осіб до 60 тисяч. Нині їх налічують півмільйона при загальній кількості населення Австралії 22 мільйона осіб.

Звичайно, порівнювати Австралію з Україною не доводиться, але складається враження, що може прийти час, коли українці на своїй землі опиняться в ролі аборигенів. Принаймні вже сьогодні робиться все, аби українець не відчував себе господарем у себе вдома. Бачимо, що бал правлять люди з совєтською ментальністю, які тяжіють до Росії.

Недаремно російський президент відзначив державними нагородами одіозних народних депутатів України Ківалова та Колесніченка - і саме за відстоювання російської мови. Натомість Віктор Янукович і не думає нагороджувати тих, хто бореться за збереження українського в нашій державі.

За нинішньої влади українці, за великим рахунком, почувають себе аборигенами. Неукраїнські олігархи відібрали у нас все, що можна, залишивши хіба що повітря, та й то ним стає важче дихати. Неукраїнська влада виступає в ролі окупанта і знищує все українське.

Я не хочу відчувати себе аборигеном на власній землі. Допоки нас не загнали в резервації, слід змести антиукраїнський режим.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 25 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником