РАБСЬКА ПСИХОЛОГІЯ ВОЛОДИМИРА ФІРМАНА

 

РАБСЬКА ПСИХОЛОГІЯ ВОЛОДИМИРА ФІРМАНА
 

Нещодавно бориславський міський голова Володимир Фірман через газету “Нафтовик Борислава” висловив подяку Вікторові Януковичу та Миколі Азарову.

Кому тільки він не дякував за час своєї каденції! Але ця подяка особлива. Ось тільки шкода, що навряд чи про неї дізнаються високо-посадовці. Хіба би потрібні люди донесли їм інформацію прямо до вух.

За що ж дякує Володимир Фірман президентові та прем’єр-міністрові? За те, що в Державному бюджеті України закладено десять мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток Борислава.

Мабуть, міський голова перемішав грішне з праведним. Адже справді мова йде про Державний бюджет України, а не про власні кишені Януковича та Азарова.  Ось якби вони та їхні сини виклали бодай дещицю з украденого в українців, то я, мабуть, і сам би їм подякував за таку благодійність.

Чи, може, міський голова не знає, що Державний бюджет затверджують народні депутати України, а не Азаров з Януковичем? А ось на їхню адресу жодної подяки у вірнопідданській газеті Соловчука я не прочитав.

Звідки ця рабська психологія у міського голови? За що він дякує людям, які в силу своїх службових обов’язків повинні піклуватися про народ, але не роблять цього? Чи, може, надумав присвоїти їм звання Почесних громадян Борислава, аби урвали собі декілька земельних ділянок на халяву? Вже маємо пана Лавриновича у “почесних”, який вірою і правдою служить януковичам і азаровим.

Я ще можу зрозуміти Романа Соловчука, який готовий дякувати не лише Януковичу й Азарову, а навіть дідькові лисому, аби стати Заслуженим журналістом України. Але як зрозуміти подібну поведінку Володимира Фірмана, який прийшов до влади під прапором Фронту змін - політичної сили, яка нині в жорсткій опозиції до режиму Януковича? І не лише в політичному сенсі, а й в господарському, бо хоча б на прикладі доріг бачимо, до чого призводить так звана економічна політика нинішніх можновладців.

Хочу, аби народні гроші платників податків таки дійшли у повному обсязі до Борислава, на що мало надії, бо одна справа написати, а інша - виплатити, що було вже не один раз. Але на місці Володимира Фірмана я би низько вклонився людям за їхню звитяжну працю, за те, що вони наповнюють бюджет реальними коштами. Натомість раб за своєю суттю дякує панам, які знищують усе українське.

Ганьба, пане голово!

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 25 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником