ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
 

Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Нє, я балдію від цього Чєчєтова. Мало того, жи керує риганалами, аби вони правильно голосували, як скаже Папік, то ще й мав сміливість сказати, аби депутати не ходили до парламенту у вишиванці. Га, як вам таке? Моя Стефка як тото почула, відразу захотіла їхати до Києва, аби набити пику тому чужинцю. Ще сміє керувати на нашій землі й вказувати, що ми маємо робити!

Чєчєтова підтримав ще один риганал - Жулинський, який свого часу зареєстрував закон, за яким могли пересаджати всіх журналістів, які сказали криве слово проти влади. Ну, я йому сі не дивую. Але коли про це почав говорити Анатолій Гриценко, моя Стефка впала в транс. Добре, що йому встиг відповісти Олесь Доній, що, мовляв, якщо не тямиш, що таке вишиванка, то не лізь, куди тобі не треба. Нє, я би на місці патріотів подарував вишиванку Чєчєтову, аби той згадав, де жиє. Може би змінив свою фамілію на українське прізвище Чечетюк.

А Путін нагородив орденами Ківалова та Колісниченка. А ви думали! Нарешті визнав своїх представників п’ятої колони в Україні. А то маскувалися й маскувалися. Все-таки втрафили русскому Папіку зі своїм законом, який фактично робить російську мову другою державною.

А наш Папік робить бурхливу імітацію, ніби конче хоче потрапити до Європи. То в Литві був, то тепер з поляками балакає. Дасть йому Путін по задниці, якщо він хоч один документ у тому напрямку підпише. Це вже би мали зрозуміти українці, а не тішити себе ілюзіями.

А тепер про наші буденні справи. У трускавецькому парку хотіли винести і здати на металобрухт скульптуру. Бідаки, мабуть, не мають за що хліба купити, але міліцянти їх злапали на гарячому. Свого часу з цього ж парку вкрали скульптуру “Лукаш і Мавка”, вірніше, відтяли їм руки, аби збути на металобрухт. Тепер десь реставрують, так що, може, ця скульптура скоро повернеться на старе місце.

При Дрогобицькій райдержадміністрації утворено нову Громадську раду, яку знову очолив Степан Макар. Багато хто думав, що керівником стане мій кумпель Юрко Кулинич з “УДАР”у. Хлоп потужний, вирубає будь-кого. Але він не прийшов на засідання ради. Може, боявся, жи не стримається від несправедливості і пустить у хід кулаки?

А 14 лютого на вежі дрогобицької ратуші десять пар закоханих освідчилися в коханні один одному. З висоти пташиного лету це було дуже романтично зробити. Один юнак запропонував своїй подрузі руку й серце. Кажуть, що щаслива дівчина погодилась!

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 25 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником