ТУАЛЕТНА ІСТОРІЯ

 

ТУАЛЕТНА ІСТОРІЯ
 

Нещодавно мені розповіли історію, яка лише на перший погляд видається смішною. Але якби це сталося з вами, певен, вам би було не до сміху.

Якось до Борислава приїхав відомий поляк, людина академічної науки. Відвідав пам’ятні місця. Побував, зокрема, біля пам’ятника Адамові Міцкевичу в парку. До речі, це місце особливої аури, де людина омолоджується.

Даруйте, але захотілося вченому в туалет. Супроводжуючі його бориславці відразу второпали, в яку халепу втрапили, але виходу не було: повели його до виходку, що біля нинішнього “Барвінку”.

Можна лише уявити реакцію бідного поляка. Хоча він культурний чоловік і татаро-монгольських матюків не знає, але, здається, “псякрев” з його вуст таки злетіло.

За роки незалежності України бориславська влада вдає, ніби туалетної проблеми в нашому місті не існує. Чомусь можновладці завжди мислять глобально, а про насущні потреби мешканців міста і наших гостей не дбають.

Здається, великого розуму не треба, аби відродити бодай те, що є. Ось, скажімо, якщо йти від Барабського мосту в напрямку до пошти і Палацу культури, на початку вулиці Данила Галицького зліва стоїть “мавзолей”. У радянські часи в цьому туалеті було чисто й прибрано, завжди можна було скористатися необхідними послугами.

Що з нами сталося за ці двадцять з лишком років, що ми занехаяли діючі в місті виходки (про парк я вже говорив)? Брак загальної культури? Лінь? Постійна нестача коштів? Байдужість?

Або візьміть “шедевр архітектури” на автобусній станції. Не раджу туди ходити, бо можете втопитись.

Боюсь, що ні нинішній, ні наступним владам вже не вдасться відродити промисловість і тим самим наповнити міський бюджет. Тому реальним виходом із кризи є розвиток туристичного бізнесу в Бориславі. Це тема великої окремої розмови, але тут зазначу, що розвиток туризму неможливий без розгалуженої сітки туалетів у місті.

На місці депутатів я би розглянув туалетну проблему на одній із сесій міської ради. Відсутність виходків, даруйте на слові, відлякає будь-якого інвестора від нашого міста. Треба дати зелене світло місцевим підприємцям, які би облаштували туалети бодай у центральній частині Борислава.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 26 фев 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
Анонім 07 мар 2013 ответить
На автостанції могли б платний хоча б зробити. Там 50 чи 75 копійок думаю нормально би було.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником