УРКАЇНЦІ, ЄДНАЙТЕСЯ!

 

УРКАЇНЦІ, ЄДНАЙТЕСЯ!
 

Віктор Янукович отримав велике задоволення від свого так званого діалогу з країною.

Насправді з українцями він не спілкувався. Мешканка Херсонщини, в якої замість “Україна” вирвалось “Уркаїна”, представляла ту частину населення, а не нації, яка вічно дякує своєму черговому благодійникові. “Урки” ближчі “по понятіям” президенту, ніж свідомі українці.

Вони хочуть зробити нас “урками” – людьми без батьківщини і майбутнього. Совєтізація України йде повним ходом, і Янукович готує грандіозний кульбіт, аби завтра ми опинились у Митному, а згодом – і в Євразійському союзі.

Спілкування пана з підлеглими відбувалося за жорстким сценарієм. За відхилення від норми понесуть покарання ті, хто не усвідомив історичного моменту. Хіба би благодушність “папіка” зупинила караючу десницю.

Дійство 22 лютого показало, як у принципі здійснюватиметься президентська кампанія Януковича. Нам показуватимуть віртуальну країну з казковими досягненнями, слухняними рабами, які не уявляють для себе більшого щастя, ніж удруге обрати Януковича президентом.

Поки що я не бачу стратегічного плану опозиції, за допомогою якого можна було би поламати цю підлу гру режиму Януковича. Можливо, ще не час розсекречувати задумане? Чи цієї стратегії все-таки нема?

А поки що спрацьовує гасло Януковича “Уркаїнці, єднайтеся!”…

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 26 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником