КНОПКА ЯНУКОВИЧА

 

КНОПКА ЯНУКОВИЧА
 


 

Ще не факт, що добившись поіменного голосування, опозиція може святкувати перемогу. Аби перевести цей успіх з розряду тактичного в стратегічний, потрібен час.

Натомість Янукович показав Євросоюзу, що контролює ситуацію в парламенті й у будь-який момент може натиснути кнопку для прийняття потрібного рішення.

Головне, що вдалося йому зробити, - це взяти для себе тримісячний тайм-аут, аби остаточно вирішити, куди має рухатись Україна. До кінця травня це повинен почути Євросоюз. Боюсь, що Росія захоче почути вердикт Януковича набагато швидше.

Насправді долю України вирішують не 450 кнопок народних депутатів, а одна велика кнопка Януковича. Саме він робитиме цивілізаційний вибір України на наступні десятиліття, адже дрейф до Євразійського союзу може мати незворотній характер.

Навряд чи Янукович усвідомлює історичний момент. Жадоба до влади і багатства засліплює йому очі. Він міг би увійти в історію як національний герой України, а вляпається в неї як підлий яничар, який зрадив українців у найбільш трагічний момент.

Кнопка Януковича, хоч і не ядерна, але від правильного рішення президента залежить не лише життя сучасників, а й доля прийдешніх поколінь.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 01 мар 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником