ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ

 

ФІЛЬОЗОФІЯ МАКСИМА ГІРЧИЦІ
Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Моя Стефка сказала, жи Віктор Янукович схожий на Олексія Радзієвського. Знаєте, я си так подивився і скажу вам, що щось у цьому є. Не тільки статурою й манерою схожі, а, здається, копіюють один одного у вчинках. Причому Янукович копіює Радзієвського, а не навпаки.

Ось наш папік провів звіт у Дрогобичі. Аналогічно за цим сценарієм минулого тижня те ж робить і Янукович. Звісно, розмах не дрогобицький, а президентський, але все одно всі дякують, всі задоволені, а окремі недоліки ми колись потім виправимо. Можливо.

А ще київський папік здивував мене своєю захланністю. За звільнення Луценка Євросоюз дав йому 610 мільйонів євро. Такого нахабства собі навіть сомалійські пірати не можуть дозволити. Це ж скільки він захоче за Юлію Тимошенко? Мабуть, Євросоюз збанкрутує, якщо виконає всі умови Януковича. А, може, в тому й полягає таємна доктрина Росії: банкрутувати Європу, аби Україна пригорнулася до Євразійського союзу.

Взагалі Янек - хитрий жук. У всіх клянчить гроші, а коли йому кажуть виконувати обіцянки, вдає, що не чує. В цьому вже переконались українці, коли під час передвиборчої кампанії він обіцяв, що почує кожного, але з’ясувалося, що чує лише олігархів і власну Сім’ю. Нє, слух у нього, мабуть, специфічний, десь вухо скрутилося всередину і чує все на рівні шлунку.

Але повернімося до наших баранів.

Не встиг мій кумпель Місько Винницький стати головою Дрогобицької районної державної адміністрації, як його шеф зі Львова має до нього претензії, які виклав недавно на засіданні колегії. Він доручив розробити місцеву програму і подбати про забезпечення місцевих курортів національним продуктом. Окрім того, Костюк закликав Винницького запросити до себе кожного бізнесмена і вибачитися за діяльність його попередника Михайла Сендака, на якого нарікали багато підприємців. “Найменший сигнал від бізнесу буде приводом для розмов і прийняття кадрових рішень”, – пригрозив Костюк. І що би то значили подібні завдання? Де набереться стільки сала пан Винницький, аби забезпечити всі курорти? І скільки долярів має віддати підприємцям, аби сі не гнівали на його кума Сендака? Нє, той Костюк якісь такі придуркуваті завдання дає, що не знаєш, з якого боку підійти, аби їх виконати.

А моя Стефка не повірила, жи цього понеділка мають закрити молочний ринок і попленталася купити молока, сиру і сметани. Прийшла й поцілювала браму, яку звели напередодні. Якийсь пан у капелюсі втішив мою Стефуню й сказав, жи незабаром молоко продаватимуть у люксусовій залі, в теплі й чистоті. Ось тільки сто грамів такого продукту, мабуть, коштуватимуть, як пляшка шампана, бо ж за оренду бідним бабцям доведеться платити власникам шалені гроші.

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 02 мар 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником