ОСТРІВ “СХІДНИЦЯ”. ВІДОМИЙ КУРОРТ ВІДРІЗАЛИ ВІД ЦИВІЛІЗАЦІЇ

 

ОСТРІВ “СХІДНИЦЯ”. ВІДОМИЙ КУРОРТ ВІДРІЗАЛИ ВІД ЦИВІЛІЗАЦІЇ
Для чого усувати конкурентів з-під тишка чи розпалювати пристрасті навколо розподілу бюджету. Щоб відтіснити Східницю, достатньо кілька років не ремонтувати єдину дорогу до селища. 

Східницю шанують ті, хто приїжджає на бальнеологічний курорт саме лікуватися, а не за розвагами. Понад 30 джерел з унікальною лікувальною водою розкидані по усьому селищі. Курортники  цілий день у русі – мандрують від джерела до джерела, п’ють водичку й набираються наснаги. Східницька вода має унікальні властивості, бо її набирають відразу з джерела, а не подають за кілька кілометрів водопроводами, як у Трускавці чи Моршині.

Єдина дорога до бальнеологічного курорту починається на околиці Трускавця й простягається через місто обласного підпорядкування Борислав.

Хтось ніби спеціально на виїзді з Трускавця розбив  дорогу так, що, побачивши численні вибоїни, не хочеться їхати далі. Але найбільші випробування починаються у Бориславі на вулиці Степана Бандери. Це не дорога, а шлях до пекла.  Машини і автобуси повзуть в сторону Східниці з мінімальною швидкістю, бо водії бояться  загубити колеса.

Що багато говорити. Гляньте на фотографії, як завдяки бездіяльності місцевої влади відомий бальнеологічний курорт перетворюють в острів “Східницю”.

Ось саме з цієї пекельної дороги починається створюватися образ Львівщини як  (не)перспективного для вкладання інвестицій краю.

Мабуть, шлях до відомого  курорту  ще не увійшов до 94 відсотків відремонтованих в Україні доріг, про що відзвітував “Укравтодір”.

 

Богдан КУШНІР

(Інтернет-видання КореспонденТ. net) Создан 09 мар 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником