ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ
 

Дай Боже вам здоровля, мої дорогенькі! Скучив за вами. Абисьте мені ніколи не хорували!

Нє, я балдію від нашого папіка. Не від дрогобицького, від якого я теж балдію, а від київського. Не встиг Янек приїхати із Брюсселя, де йому відвалили 610 мільйонів євро, як відразу подався до Москви. Мабуть, теж хотів поживитись, але Путін показав йому велику дулю. Не знаю, про що говорили президенти, але думаю, що Янек звітував Путіну: мовляв, братан, не переживай, це я кажу про Євросоюз лише про людське око, а насправді сплю і бачу себе в Євразійському союзі. Проте, каже Янек, не можу зараз про це відверто говорити, бо опозиція заклює. Тоді поговорили про Митний союз, про українську газову трубу. Мабуть, і про кобіт балакали, бо про що можуть ще говорити чоловіки до другої години ночі?

А Сергій Власенко отримав до свого дня народження файний подарунок: його позбавили депутатського мандату. Папік правильно подумав: ти мастак запрошувати гостей до ресторану з корочкою народного депутата, а прийди туди, як я, президент, без такої корочки, як простий смертний. Нє, це був найкращий подарунок від Янека.

Опозиція нарешті пробудилася від зимової сплячки. Яценюк сказав, що будуть організовувати повстання проти режиму Януковича і розпочнуть зі Львова. Взагалі-то повстання має організовувати народ, а не політики. Тоді й повстання будуть народними. Та й час опозиція вибрала нездалий: надходить піст. Віруючі люди цей час проводять у молитвах і глибоких роздумах. Але Яценюк, мабуть, лише позірно є віруючим, бо йому революцію вже подавай. Моя Стефка каже, жи з того ніц не вийде, владу не нестрашать, а людей даремно зворохоблять. Моя кохана дружина є правдивою революціонеркою й вважає, що найкращий час для наступу - восени. Але хто її послухає.

А Янек має переляк ще з часів івано-франківського яйця. Тепер він хоче створити свою особисту гвардію, яка би захищала його вдень і вночі. Теж мені мушкетер! Кажуть, ніби гвардійці Януковича матимуть необмежені права, можуть навіть забити людину, якщо вважатимуть, що папіку загрожує смертельна небезпека. На місці опозиціонерів я би прийняв закон, щоби заборонити громадянам України підходити до цього лайна ближче ніж за триста метрів.

Але повернімося до наших баранів.

У Трускавці місцева влада дала наказ зрізати туї на бульварі Торосевича від кінотеатру “Злата” до курортного парку. Подейкують, що на їхнє місце поставлять кіоски, хоча можновладці запевняють, що цього не буде. Натомість кажуть, що посадять завезені зі Сколе клени та кущі самшиту. І навіщо було міняти шило на мило, тим більше, що вже літо не за горами, і відпочивальники й мешканці міста будуть позбавлені затінку красивих дерев? Варвари та й годі! Трускавчани все частіше задумуються над тим, аби відсторонити від влади міського голову Руслана Козира та членів його команди.

А нещодавно в Трускавці знову знищили собак. Я думав, жи там цивілізована влада, але з її мовчазної згоди гинуть брати наші менші. І коли цьому буде край? Коли прокурори знайдуть винних?

Моя Стефка зайшла в Інтернет і каже, жи до кінця цього тижня вночі температура на наших теренах впаде до мінус сімнадцяти градусів. Вдень буде тепліше, але то ще не літо. А вже з наступного понеділка, коли почнеться піст, прийде весна. Так що не розслабляйтеся, мої дорогенькі, аби не заслабували і не перемерзли.

А поки ця газета дійде до вас, мої шановні читачі, то вже, мабуть, матимемо нового Папу Римського. Поки я пишу ці рядки, кардинали засідають і вибирають найдостойнішого з найдостойніших. Сподіваємось, що в історії Католицької Церкви розпочнеться нова ера.

На цій оптимістичній ноті дозвольте закінчити. Аби ваші внуки жили в незалежній Україні від Сяну до Дону!

 

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИСоздан 16 мар 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником