РИНОК “ЧАГАРІ” ЗАКРИВАЮТЬ

 

РИНОК “ЧАГАРІ” ЗАКРИВАЮТЬ
Про це редакцію газети “Тустань” повідомив керівник підприємства Ігор Кушнір.

За його словами, з першого травня поточного року відомий у Дрогобичі й далеко за його межами ринок “Чагарі” тимчасово не функціонуватиме. Відповідні листи скеровані міському голові Дрогобича Олексієві Радзієвському та правоохоронним органам.

За словами Ігоря Кушніра, товариство з обмеженою відповідальністю “Чагарі”, в якому він володіє 98 відсотками власності, заборгувало один мільйон двісті тисяч гривень. Це викликано тим, що частина підприємців не платить орендної плати, не здійснює інших обов’язкових платежів.

Кожного місяця борги зростають, а влада і міліція не роблять жодних висновків, хоча Ігор Кушнір неодноразово до них звертався. Частина підприємців самочинно торгує на ринку, не виконує наказів і розпоряджень власника, не платить грошей. “Далі так продовжуватися не може”, - каже Ігор Кушнір.

Зауважимо, що з часу свого функціонування ринок “Чагарі” вважається таким, що офіційно не зареєстрований, хоча всі необхідні документи його власник подав. Коли міським головою Дрогобича був Микола Гук, він хотів закрити ринок “Чагарі”. Зараз підприємство знаходиться у підвішеному стані. Будь-яка дія з боку керівництва підприємства може викликати протидію. Ігор Кушнір не виключає, що підприємці-бунтарі можуть самовільно торгувати під час фактичного закриття ринку “Чагарі”. Він каже, що ринок повернеться до нормальної роботи лише тоді, коли підприємці заключать відповідні угоди і погасятьзаборгованість.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 26 апр 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником