“КРИЇВКА-2” ЙДЕ ДО ЧИТАЧА

 

“КРИЇВКА-2” ЙДЕ ДО ЧИТАЧА
 

Побачив світ другий випуск аналітичного вісника українського націоналіста “Криївка”, засновником і редактором якого є Анатолій Власюк.

До уваги читачів статті “8 Березня – День Всеукраїнської жалоби” Анатолія Власюка, “Проблема влади” доктора філологічних наук Петра Іванишина, “Волинський рецидив” Голови Організації Українських Націоналістів Богдана Червака, “Ще раз про 70-ту річницю трагічних подій на Волині” авторства Олега Багана, керівника Науково-ідеологічного центру імені Д. Донцова, протоєрея Івана Гаваня з Українського Богословського Наукового Товариства, Любомира Сікори з Бойківського етнологічного товариства та Степана Лесіва, який представляє Музей визвольних змагань (Івано-Франківськ).

В аналітичному віснику також вміщена стаття Олега Багана “Уроки політичної націософії”, в якій мова йде про публіцистику Володимира Мартинця. Читач може ознайомитись і зі статтею “Наша тактика” класика українського націоналізму, що була опублікована 1930-го року в “Розбудові нації”.

Олег Баган пропонує також свої статті “Що таке Закарпаття у просторі націєтворення?”, “Українська цивілізаційна війна”, “Чавес – вічно живий!”. Кілька тез про типологію одного явища”, “За правду історії”.

До уваги читачів – інформація про відкриття інтернет-архіву визвольного руху, а також звіти про круглі столи, які проходять у Дрогобичі під егідою Науково-ідеологічного центру імені Д. Донцова та Дрогобицької філії Українського Богословського наукового товариства за участі Олега Багана, Петра Іванишина та о.Івана Гаваня.

Зі статтями, вміщеними на сторінках другого випуску аналітичного вісника українського націоналіста “Криївка”, можна ознайомитись на Інтернет-сайті “Степан Бандера” – аналітичному сайті Анатолія Власюка про ідеологію українського націоналізму (bandera.ce-ya.com).

 

Анатолій ВЛАСЮК

 Создан 21 июн 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником