НЕ ДАЙМО СЕБЕ ОБДУРИТИ!

 

НЕ ДАЙМО СЕБЕ ОБДУРИТИ!
27 червня відбудеться XXVII сесія Дрогобицької міської ради шостого скликання. На її розгляд планують внести питання «Про передачу в постійне користування земельної ділянки».

Мова йде не про просту ділянку, а про стадіон ЗОШ №8 площею 2,2 га на вул. Симоненка,5, який хочуть подарувати Дрогобицькому державному педагогічному університету ім. Івана Франка. Ми, звичайно, не проти, щоби студенти фізкультурного факультету отримали кращу можливість для тренувань. Але ми категорично проти передачі стадіону в постійне землекористування. Його можна віддати в оренду за символічну ціну. Наприклад, за одну гривню в рік. Тоді ніхто не зможе змінити цільове призначення та побудувати на цьому місці, скажімо, готель. Та якщо педуніверситет після позитивного рішення сесії отримає акт постійного землекористування, то вже ніщо не завадить йому за потреби змінити цільове призначення.

Ми виступатимемо на сесії за передачу стадіону в оренду, та більшість «заспіває» так, як махне паличкою диригент. Заспіває, якщо не відчує, що громада проти. Тому ми запрошуємо всіх небайдужих дрогобичан прийти та продемонструвати, що нас не вдасться приспати та обікрасти.

Прес-служба ВО «Свобода»Опубліковано на сайті lifeinfo.com.ua

 

Взято з сайту Інтернет-газета “Дрогобиччина” (drog.ce-ya.com) Создан 23 июн 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Вже не маскаль 23 июн 2013 ответить
Я плакал, когда читал это заявление Свободы. И лишь название, НЕ ДАЙМО СЕБЕ ОБДУРИТИ!, понравилось. Ибо нас обманывают все и Хрущ-свободовец, который стырял землю Зеленстроя на ул.Чкалова, и фронтовик Бернадович со Скрипухом, которые в родственных связях и дерибанят городскую землю, и фронтовик Россоха с Пукалом юлеманом. Иммитация борьбы за справедливость, вот и все. А что касается безграмотности пресс-службы Свободы, то я заплакал во второй раз. Господин Власюк, помогите этим соратникам Иришки Фарион, грамотно высказываться в письменном виде. Пожалуйста.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником