МИКОЛА ЛАГОДИЧ ЗНАЙШОВСЯ

 

МИКОЛА ЛАГОДИЧ ЗНАЙШОВСЯ
Минулого тижня в Дрогобичі з’явились оголошення про те, що міліція розшукує Миколу Миколайовича Лагодича, проти якого порушено кримінальне провадження.

Вчора, четвертого серпня, я зателефонував п. Лагодичу і почув, що він знаходиться в Дрогобичі. Два тижні відпочивав у Ялті. Сьогодні, 5 серпня, має намір піти до слідчого в Дрогобицький міський відділ міліції, аби з’ясувати всі обставини справи. У відкритті проти нього кримінального провадження Микола Лагодич звинувачує керівника дрогобицької міліції п. Овчаренка і міського голову п. Радзієвського.

Нагадаємо, що кримінальне провадження проти Миколи Лагодича було відкрите тоді, коли він разом з групою своїх прихильників зніс паркан біля молочного ринку. Газета “Тустань” уже писала про цю подію. На думку учасників акції, будівництво молочного ринку ведеться незаконно. Подейкували, що це місце для іншого будівництва раніше пропонували Миколі Лагодичу, але потім у ратуші нібито “передумали”.

Після акції будівництво молочного ринку відновили, але потім змушені були його припинити, бо з’явилися тріщини на фасадах сусідніх будинків. З’ясувалося, що будівництво ведеться на місці проваль. Також у результаті прориву каналізації квартири мешканців були залиті фекаліями.

Під час передвиборчої кампанії 2012 року Микола Лагодич балотувався кандидатом у народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу № 121. Ще раніше він був начальником штабу кандидата в народні депутати України Михайла Сендака, тодішнього голови Дрогобицької районної державної адміністрації. Після того як Партія регіонів висунула своїм єдиним кандидатом тодішнього заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Янковського, Микола Лагодич вирішив самостійно балотуватися кандидатом у народні депутати України. Його вважають близьким до колишнього нафтового магната, а нині народного депутата України п. Веремєєва. Свого часу Микола Лагодич очолював Дрогобицьку міську організацію Народної партії, на чолі якої стоїть колишній голова Верховної Ради, а нині народний депутат України Володимир Литвин, який шукає для своєї політичної сили олігархів, про що писали засоби масової інформації.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 05 авг 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником