ЛЮБОМИР СІКОРА РОЗІГНАВ КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ

 

ЛЮБОМИР СІКОРА РОЗІГНАВ КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ
Прикрий трапунок трапився шостого серпня в дрогобицькій ратуші.

Того дня там засідала Координаційна рада Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини. Назва революційна, хоча яловість цього органу вже давно ріже очі й вуха. Поважні мужі розглядали питання про приниження Івана Франка під час Франко-фесту. “Тустань” уже детально писала про скандал на віллі Яроша.

Чомусь здебільшого виступали ті, хто на дійстві не був. Зазвичай такі люди мають свою думку на всі випадки життя.

Відомий політичний і громадський діяч Любомир Сікора теж попросив слова. Він був, як завжди, емоційним. Треба мати таку ж клепку в голові, як він, аби зрозуміти, що він насправді мав на увазі. Поза тим на поверхні залишилося те, що він вщент розніс мало не всіх присутніх на засіданні. Дісталося, зокрема, отцеві Софрону, якому пан Сікора пропонував виголошувати казання в церкві, а не пхатися до політиканів, колишньому і нинішньому керівникам Координаційної ради Тимофієві Бордуляку та Михайлові Ваврину, іншим особам.

Хто не знайомий з вульгарною практикою спілкування Любомира Сікори, обурювався. Ті, хто його добре знає, отримував заряд бадьорості від його перлів. Люди потрохи покидали приміщення, аж поки не стало зрозуміло, що за даних обставин засідання Координаційної ради продовжуватися не може.

Як з’ясувалося пізніше, Любомир Сікора з’явився у ратуші, випивши добрячу дозу дорогого французького коньяку за тисячу гривень в компанії ще двох приятелів. “Пане Власюк, зі мною це трапилося вперше за тридцять років!”, - клявся мені наступного дня по телефону Любомир Миколайович, відходячи від алкоголю.

І справді, навряд чи хтось раніше міг помітити за Любомиром Сікорою пристрасть до оковитої. Проте з творчими та геніальними людьми подібне таки трапляється. Щоправда, цього за собою не визнають цнотливі члени Координаційної ради, які засудили вчинок Любомира Сікори.

Михайло Ваврин повідомив мені по телефону, що в найближчі дні збереться президія Координаційної ради, яка й визначить дату проведення наступного засідання. “Ми обов’язково приймемо рішення по Франку”, - запевнив Михайло Васильович.

А щодо Любомира Сікори, то ми домовилися з ним про інтерв’ю, в якому він пообіцяв розповісти багато цікавих речей.

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 08 авг 2013  Комментарии       
Всего 3, последний 4 года назад
довбуш 08 авг 2013 ответить
Сікора трутень, бо його жінка за бугром мила дупи сеньйорам і їхні ноцники, а він бавиться в патріота. Мужчина, який не може забезпечити свою сімю і дружину не вартий поваги.
Дрогобич 09 авг 2013 ответить
""Проте з творчими та геніальними людьми подібне таки трапляється "" автор (Анатолій ВЛАСЮК) це ТИ про Сікору! гарно йому дупу лижеш!!!
--- 12 авг 2013 ответить
ну і як того Сікору після всього вище написаного сприймати серйозно
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником