НОВІТНІ “ПРОТИВСІХИ”

 

НОВІТНІ “ПРОТИВСІХИ”
Вересень-жовтень стане кульмінаційним у протистоянні між тими, хто прагне в Євросоюз, і тими, хто марить Митним союзом.

 

Між ними вклинюються ті, хто висунув гасло: “Ні- Брюсселю! Ні - Москві!”.

Історія “противсіхства” не скінчилася президентською кампанією 2004 року. Ті, хто на повну використовував гасло “голосувати проти всіх”, фактично спрацював на одну політичну силу - Партію регіонів і Віктора Януковича. Тоді Юлія Тимошенко не набрала потрібної кількості голосів і не стала Президентом України. Зараз можна розмірковувати, чи було би краще з нею, але всі розуміють, що режим Януковича заводить Україну в тупик.

Особливо болюче “противсіхство” позначилося на Західній Україні. Воно не лише розкололо національно-демократичні сили, а й породило так званих колабораціоністів, які зрозуміли, що можуть вірою і правдою служити режиму Януковича.

Нині головна ставка на “противсіхство” знову робиться на Західній Україні. Тим, хто прагне до Митного союзу, важливо внести розкол у національно-демократичні сили, змусити їх засумніватися в доцільності поступу до Європи. Звісно, агенти Кремля не можуть відверто агітувати за Митний союз, а ось вкинути гасло, що Україні треба розвиватися самостійно, без Брюсселя й Москви, вони можуть. Проте за такими пропагандистськими аферами все одно стирчать вуха Кремля.

Це видно на прикладі так званих догналівців, які на догоду Кремлю хочуть розколоти Українську Греко-Католицьку Церкву. Її адепти на Західній Україні виконують роль овечок, закликаючи людей фактично дотримуватися принципів “противсіхства”, хоча насправді керівники секти відверто й публічно заявили про те, що Україна має йти до Митного союзу.

Найпотужніше працюють так звані ліберали й ті, хто вважає себе націоналістами. Це, як кажуть, “противсіхство” чистої води. Чи зуміємо дати відпір цим силам? Чи проспимо Європу для себе, дітей і внуків?

 

Анатолій ВЛАСЮК  Создан 31 авг 2013  Комментарии       
Всего 2, последний 4 года назад
rostzk 01 сен 2013 ответить
Дебілувате створіння власюк думає, що люди забули про те, що прєдводітєль капітельманівської Батьківщини Яйценюк був найбільшим противсіхом? Може "інтегральні націоналісти" не підтримали в останніх виборах кандидатур жидЮлі?
za nezaleznist 11 окт 2013 ответить
Анвтоліє, поспілкуйтеся, якщо маєте знайомих,з лотишами або чехами. Ось цифри(Євростат): ...поляки выступают как нация наиболее удовлетворенная членством в ЕС. 78% опрошенных считает, что Польша получила выгоды от от вступления в ЕС и почти три пятых (58%) считают членство в ЕС как «хорошее» для страны.
Немного меньшими энтузиастами, чем поляки, являются словаки. Однако более половины из них (60%) признает преимущества присоединения к ЕС. Гораздо меньше энтузиазма у венгров и чехов. Лишь немногим более двух пятых (44 и 43 процента) из них видит выгоды, вытекающие из присоединения к ЕС и менее одной трети (соответственно 32 и 33%) считает принадлежность к структурам ЕС чем-то хорошим для его страны..."
Щодо Німеччини і Британії - там ще цікавіше. 100 членів парламенту у Британії бажають законодавчо затвердити базу для проведення до 2017р.референдуму про вихід з ЄС. Задоволення німців з членства в ЄС - енижче 50% (Це все дані Євростату).
Навіщо пхатися туди, де нас не хочуть і бажають тільки використати? Багато представників правих сил у країнах ЄС це вже почали розуміти.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником