ДРОГОБИЧАНИ РОЗШУКУЮТЬ ДЕПУТАТІВ-ЗЛОЧИНЦІВ

 

ДРОГОБИЧАНИ РОЗШУКУЮТЬ ДЕПУТАТІВ-ЗЛОЧИНЦІВ
21 вересня, в День Дрогобича, містом розклеїли кольорові фотографії деяких депутатів Дрогобицької міської ради зі звинуваченнями у злочинах проти дрогобицької громади.

Впадає у вічі, що подібний захід вже відбувся свого часу. Щоправда, тепер все виконано на значно вищому поліграфічному рівні. А народні обранці залишилися ті ж самі. На думку новітніх підпільників кіндратів, це ті депутати, які “лягли” під Олексія Радзієвського.

В чому ж їх звинувачують? В тому, що вони проголосували за “закриття “Молочного ринку” та передачу його Курилові та сину Радзієвського; знищення історичної частини міста Дрогобича та Єврейського кладовища; передачу майна освіти Дрогобицькому педуніверситету; бурдельно-ресторанний комплекс у Парку відпочинку по вулиці Трускавецькій; розбиті дороги та тротуари; незаконне масове знищення дерев по вулицях міста: Самбірській, Пилипа Орлика, Володимира Великого, Грушевського, замінюючи їх торговими будами, непотрібними нам; розбазарювання земельних ділянок вигідним для них людям; закриття “Берізки”, “Лазні” та “Хвилі”; підняття комунальних послуг та взяття багатомільйонних кредитів Теплокомуненерго та Водоканалом, які віддаватимуть ми та наші діти; масове споювання підростаючої молоді “Живим пивом” у МАФах, що належать депутатам від Фронту змін біля навчальних закладів; закриття шкіл N 8, 15, 11”.Создан 25 сен 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником