ТРИ РОКИ БЕЗ ВЛАДИ

 

ТРИ РОКИ БЕЗ ВЛАДИ
Три роки тому, 31 жовтня 2010-го, бориславці обрали собі команду Фронту змін на чолі з Володимиром Фірманом. Уже й політичної сили з таким іменем нема, та й команда фактично розпалась... 

Ті, хто йшов до влади три роки тому, обіцяли бориславцям золоті гори й мости. Насамперед цілодобове водопостачання. Багато надій було на відновлення заваленого повінню мосту. Сподівалися на відремонтовані дороги й створення нових робочих місць. Нічого нема. Та вже й не буде, мабуть, за ті два роки, що залишились.

Найбільшою стратегічною помилкою Володимира Фірмана стало те, що завдяки його амбіціям і вождизму фактично розпалася команда, з якою він виграв вибори в 2010 році. Міський голова здебільшого не прислухається до думки колег, а критику на свою адресу сприймає як особисту образу. Все це якимось чином можна було би виправдати, якби був результат. А його, на жаль, нема, і заручниками подібної глупоти стали бориславці.

Фахівці стверджують, що потрібно мінімум три роки, аби виправити те, що натворили нинішні керівники у питанні водопостачання. Якщо не вжити радикальних заходів, проблему не розв’язати, а бориславці й надалі стикатимуться з відсутністю води й найвищою в області платою за неї.

До якої ділянки міської господарки не візьмешся, всюди нерозв’язані проблеми беруть гору над проблемами розв’язаними. І це при тім, що здоровий глузд підказує: вкладених коштів достатньо, аби бодай наблизитися до розв’язання цих проблем. То куди зникають кошти платників податків Борислава?

Відсутність єдиної стратегічної лінії між міським головою і депутатами теж не сприяє розв’язанню нагальних проблем. Володимир Фірман уперто гне свою лінію, не розуміючи, що його політика веде Борислав у прірву, з якої вже не можна буде вибратися.

Бориславці вже потрохи визрівають до простої ідеї: не можна чекати ще два роки, треба дочасно припиняти повноваження міського голови, якщо хочемо врятувати Борислав від остаточного занепаду. Наскільки свідомою є громада, аби зробити такий крок?

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 03 ноя 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником