РОМАН ІЛИК : “ВЛАДА РОБИТЬ НАСИЛЛЯ НОРМОЮ ЖИТТЯ В УКРАЇНІ”

 

РОМАН ІЛИК : “ВЛАДА РОБИТЬ НАСИЛЛЯ НОРМОЮ ЖИТТЯ В УКРАЇНІ”
Сьогодні вночі жорстоко побили журналістку, авторку багатьох резонансних статей, громадську активістку, активну учасницю Євромайдану Тетяну Чорновол – те, що відбувається в країні перейшло всі межі. Щодня читаємо повідомлення з різних регіонів про моральний тиск, побиття громадських діячів, активістів Євромайданів – влада робить насилля нормою життя в Україні і не цурається використовувати найбрудніші методи, у тому числі фізичну розправу. Про це йдеться у заяві Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

 

Б’ють, ґвалтують жінок, матерів, молодь, журналістів, переслідують тих, хто бере участь в мирних акціях протесту. Янукович будує країну насилля та тоталітаризму, де міліція і правоохоронці перестали виконувати свої законні функції із захисту громадян і перетворились на каральні загони,  а для виконання «особливих завдань» використовують бандитів.

 

Те, що відбулось із Тетяною Чорновол, яка є матір’ю двох дітей, підтвердження – для цієї влади меж немає. МВС – стало структурою, яка виконує злочинні накази на догоду владі і не виконує своїх прямих функцій із захисту людей, розслідування злочинних справ відповідно до Конституції України.

 

Влада цинічно знищує «неугодних» режиму. Таке керівництво МВС – сором для держави і постійна небезпека для її мешканців.

 

«Ми країна вільних людей, яких не вдасться залякати, ми відстоюватимемо свою державу до кінця! Ми віримо – мирний протест дозволить нам усунути цю владу. Необхідно об’єднуватися і вибудовувати систему захисту від політичних переслідувань. Пропоную вже зараз, негайно вибудувати чітку структуру у межах Всеукраїнське об’єднання  «Майдан» із залученням правозахисників, юристів, представників міжнародних структур, світової спільноти. Про такі жахливі факти повинен знати весь світ», - наголошує голова ЛОПО ВО «Батьківщина», народний депутат України Роман Ілик.

 

Прес-служба Львівської обласної організації ВО “Батьківщина”Создан 25 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником