БОРИСЛАВ НЕ БОЇТЬСЯ БАНДИТІВ ІЗ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

 

БОРИСЛАВ НЕ БОЇТЬСЯ БАНДИТІВ ІЗ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ
Як приємно інколи буває помилятися.

Декілька днів тому я написав статтю “Чому бориславські депутати бояться Олександра Лавриновича?”. У ній йшла мова про те, що вже упродовж трьох років ніяк не можуть позбавити колишнього міністра юстиції звання почесного громадянина Борислава. Моя пропозиція щодо цього, висловлена міському голові Володимирові Фірману на одній із прес-конференцій, була сприйнята без ентузіазму.

В грудні минулого року ця ж пропозиція прозвучала на бориславському віче. Проте минуло ще чимало часу, поки бориславські депутати визріли до прийняття потрібного рішення. Звісно, на них вплинули події, які відбуваються в Україні.

Як відомо, Олександр Лавринович, будучи міністром юстиції, фактично освятив нинішній злочинний режим Януковича. Ми бачимо, до яких жахливих наслідків це призвело. Загинули безневинні люди, чимало з них покалічені чи зникли безвісти. На всьому цьому - зла печать псевдо-законника Лавриновича, за яким плаче Гаагський трибунал. Нині він очолює Вищу раду юстиції, яка опікується суддями. Мабуть, нікому не треба казати, які анти-законні й анти-гуманні рішення вони приймають взагалі і щодо заарештованих євромайданівців зокрема. Тут теж все відбувається не без відома Олександра Лавриновича.

І ось бориславські депутати таки позбавили його звання почесного громадянина міста. Це акт морального вибору. Нехай пізно, але вони зробили свою справу, хоч трохи очистили Борислав від гидоти. Олександра Лавриновича визнали причетним до злочинів Партії регіонів. Тепер бандити повинні знати, що Борислав їх не боїться.

Інше рішення стосується заборони діяльності місцевих осередків Партії регіонів та Компартії на території Борислава. 

 

Анатолій ВЛАСЮКСоздан 30 янв 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником