ВИСТУП ОЛЬГИ ЄЛІЗАРОВОЇ НА ВІЧЕ В ДРОГОБИЧІ

 

ВИСТУП ОЛЬГИ ЄЛІЗАРОВОЇ НА ВІЧЕ В ДРОГОБИЧІ
 

Міському голові Дрогобича

О. РАДЗІЄВСЬКОМУ

пл. Ринок, 1 м. Дрогобич

Львівська область, Україна, 82100

 

ЗВЕРНЕННЯ 

Шановні краяни!

Вже третій місяць тривають  наші протистояння з кримінальною ордою Януковича,   вже третій місяць ми стоїмо на Майдані,  наших  товаришів вбивають,   калічать,   піддають тортурам,   тримають у в’язницях, переслідують.

За ці місяці  і ми,   і влада усвідомили одне - назад вороття нема.   Майдан буде стояти.

Майдан об’єднавши націю показав  в черговий раз всьому світові,    велику  і прекрасну душу українського народу та цілковиту гнилість    українського політикуму.

Наша  опозиція показала,  що  не в силі політично переломити ситуацію в нашу з вами користь.

На Майдані до нас прийшло і розуміння того, що прикриваючись націоналістичними   гаслами   та під опозиційними лозунгами до влади на місцях прийшли люди,  для яких права громади пустий звук. 

  Вони нічим не відрізняються від «донецьких загарбників», часто з ними співпрацюють і попросту нас грабують,  бо вони є провідники діючої системи.

За останні 20 років майже вся   комунальна, тобто наша з вами власність,  перейшла у приватну.

 Що дістали ми взамін?  Заводи, фабрики,  дитячі садочки,  ми втратили.  Люди опинились без роботи та без засобів існування.  Лікарні та школи виглядають жалюгідно,  стан доріг жахливий.

 Користі від приватизації  як бачимо, громада не отримала.

 А відповідальними за приватизацію були місцеві депутати, більшість з яких були нібито «нашими»- щирими українцями, гарними християнами,  порядними людьми.

Саме опозиційні сили і становлять більшість у міських радах Дрогобича, Борислава, Трускавці та Стебника. 

Саме люди, які  повинні були дбати та примножувати наше з вами майно,    мають наміри віддати через давно обкатані корупційні схеми   в приватні руки загальноосвітні ,   спортивні  школи,   стадіон,  продуктовий та промисловий ринок   у    Дрогобичі,    водоканал в Бориславі,   28 га парку  та озеро у Трускавці.

Тому, звертаємось до вас із закликом не допустити   розбазарювання рештки комунального майна та  банкротства комунальних підприємств.

Ми вимагаємо заборонити розпоряджатися майном громади без її згоди.  

 Звертаємося до місцевих  Рад міст  Дрогобича,  Трускавця, Борислава та Стебника  з вимогою ввести мораторій на передачу комунального майна та землі    у  будь-яку іншу форму власності.

 

Проголосовано  на  Народному Віче  «Майдан» м. Дрогобич 17.02.2014р.

За   242

Проти  0

Утримались  0

 

Голова ГО «Воля України»                                                     Ольга ЄлізароваСоздан 18 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником