Зрада

 
 

Зрада

Міф про Арсенія ЯценюкаСлово редактора

ЗРАДА

Міф про Арсенія Яценюка як про третю силу, здатну протистояти Вікторові Януковичу та Юлії Тимошенко, луснув, як мильна бульбашка.
Луснув і міф про те, що Арсеній Яценюк є прозахідним кандидатом, а не орієнтується на Москву - і це вже більш серйозно.
Стає все більш очевидним, що рейтинг Яценюка падає, що цей кандидат у Президенти України не зможе обійти Віктора Януковича і Юлію Тимошенко, а на фініші його ще може наздогнати і Володимир Литвин.
Але для нас найбільш важливим стає те, що Арсеній Яценюк з проукраїнського кандидата, яким він був на початку, коли декларував “17 викликів України”, перетворився на відверту креатуру Москви, коли нещодавно оголосив свій “Новий курс” як програму кандидата у Президенти України. Фактично українська національна ідея підмінена так званим східноєвропейським проектом інтеграції, що передбачає якнайбільшу залежність України від Росії та інших країн, що входили до Радянського Союзу.
Арсеній Яценюк пошив у дурні тих, хто йому повірив, коли він декларував своє бачення поступу України до Європи. Він дійсно для багатьох був альтернативним кандидатом у Президенти України, третьою силою, яка здатна була протистояти і Вікторові Януковичу, і Юлії Тимошенко. Зробивши крутий поворот у бік Росії, Арсеній Яценюк поховав надії тих, хто не хотів голосувати ні за Януковича, ні за Тимошенко.
У політиці це звичайне явище: обіцяти одне, а робити зовсім інше, навіть протилежне. І тут Арсеній Яценюк не перший і не останній.
А в розумінні пересічного виборця це називається зрадою. Зрадив Ющенко з його програмою “Десять кроків назустріч людям”, не виконавши жодного. Зрадила Тимошенко, бо її “Український прорив” з тріском провалився. Свій електорат зрадив Янукович, бо його обіцянка запровадити російську мову як другу державну виявилась цяцянкою. Арсеній Яценюк - з тієї ж когорти політиканів, які дурять народ.
Російські політтехнологи, що від самого початку були в складі команди Арсенія Яценюка, зробили свою чорну справу. Складається враження, що не він керує ними, а вони - ним. Про українську національну ідею, про яку так палко на початках говорив цей кандидат у Президенти, теж доведеться забути, незважаючи на те, що вуйко Арсенія Яценюка Петро Мірчук був ідеологом українського націоналізму...

Анатолій ВЛАСЮК


Создан 04 дек 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником