Різдво. Провінційний щоденник

 
 

Різдво. Провінційний щоденник
Провінційний щоденник

РІЗДВО

Через десять днів Америка і Європа, весь цивілізований світ святкуватимуть Різдво. Україна, як завжди, опинилась у тенетах Росії й радітиме черговій річниці від дня народження Ісуса Христа вже після Нового року.
Ми прагнемо до Європи, а релігі-йними традиціями, ментальністю своєю загрузли у московщині. Язик не повертається сказати - в азійщи-ні, бо Японія, Китай показують еко-номічні чудеса. Росія й Азія з її муд-рістю й багатотисячолітніми тради-ціями - це дві великі різниці.
Заклик Миколи Хвильового “Геть від Москви!”, як ніколи, залишаєть-ся актуальним. А основні кандида-ти у Президенти України - Януко-вич, Тимошенко, Яценюк, Литвин, Тігіпко, не кажучи вже про Симо-ненка, Богословську, Мороза - в тій чи іншій мірі орієнтовані на Москву. Її небезпідставно бояться, бо вона, буцімто захищаючи інтереси росіян в Україні, може ввести свої війська на територію нашої держави, як це зробила у серпні минулого року в Грузії. Але здебільшого у цих канди-датів у президенти спрацьовує ре-флекс меншовартості, закладена на генетичному рівні здатність бути рабом у господаря.
Різдво кожний політик викорис-тає для свого піару, не уяснивши су-тності приходу Ісуса Христа на гріш-ну Землю. Після новорічного чарку-вання їм тим паче буде важче це зрозуміти. У хмільному чаді Україна вибиратиме собі Президента...

Анатолій ВЛАСЮК


Создан 15 дек 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником