ОЛЕКСАНДР БОРКОВ: “НЕ ХВОРІЮТЬ ТІ, ЩО ЖИВУТЬ ПРАВЕДНО”

 
 

ОЛЕКСАНДР БОРКОВ: “НЕ ХВОРІЮТЬ ТІ, ЩО ЖИВУТЬ ПРАВЕДНО”
ОЛЕКСАНДР БОРКОВ: “НЕ ХВОРІЮТЬ ТІ, ЩО ЖИВУТЬ ПРАВЕДНО”

Народний цілитель Олександр Борков відомий не лише у Трускавці, де мешкає, а й далеко за його межами. До нього на лікування з’їжджаються звідусіль, навіть з-за кордону. Олександр Олександрович володіє Божим даром за допомогою пальців рук встановлювати діагноз. Пацієнти не раз у цьому переконувалися, коли зверталися до лікарів, і ті підтвержували той чи інший діагноз. Але було й чимало випадків, коли лікарі не могли встановити причину захворювань, а п. Борков робив це. На допомогу хворим органам він виписує не пігулки, як це зазвичай роблять лікарі, а дає трави, відвари яких у певних пропорціях здатні творити чудеса.
Але сьогодні ми розмовляємо з Олександром Борковим про причини захворювань з трошки іншої точки зору. Він переконаний, що якщо людина озброїться цими знаннями, то переживе всі віруси й епідемії.
- Пане Олександре, на Вашу думку, з якою метою даються людству застуди та епідемічні захворювання, що забирають життя мільйонів людей?
- Як правило, застудні захворювання пов’язані з вірусами, які постійно присутні в організмі людини і починають активно розмножуватися при порушенні рівноваги між захисними силами організму і впливом зовнішнього середовища. Порушення цієї рівноваги повинно служити для людини сигналом про неправильний спосіб її життя. Якщо енергетика організму висока, то будь-який вірус буде нею подавлений і не отримає розвитку. Якщо розглянути причини розвитку хворіб на тонкому (духовному) рівні, то, наприклад, застудні хвороби дані людині з метою дозволити їй відчути, що не все у порядку в неї у єднанні з природою. Епідемії завжди були пов’язані з загальним станом Землі, точніше, її поєднанням з людиною. Для декого може здатися дивним, а хтось і вперше це прочитає, що Земля наша є живим організмом, маючи свою душу й інші тонкі оболонки, подібні до людських. Епідемії виникають у тих місцях, де люди не можуть жити, мислити й діяти так, як це необхідно для самої Землі, щоб нормально функціонувати у Космосі як живому організму. Тому і йдуть значні енергетичні порушення. Тому часто й сама наша планета Земля викликає епідемії – як захисні реакції для того, щоби привести до відповідності зі своїми потребами енергетику людства. У Всесвіті є так звана Медична Система, яка складається з розумних істот Ієрархії Бога і належить до духовного світу. Ця система теж часто викликає земні епідемії, коли люди ведуть неправильний спосіб життя, і потрібно внести корекцію в енергетичні процеси. У природі існує прямий зв’язок між людськими хвилюваннями та природними катаклізмами – ураганами, землетрусами, повенями і таке інше. Це ж стосується і епідемій. Якщо би люди у всі віки жили праведно, діяли і мислили не проти, а в гармонії з космічними та християнськими законами, епідемії назавжди щезли би з планети Земля, і для людства настав би золотий вік, який буде відповідати майбутній – шостій – расі на Землі.
- А яка причина появи СНІДу?
- Однією з причин появи цієї хвороби є повна відмова людини від тих морально-етичних норм, які давались нашій цивілізації Вищими Духами Всесвіту (Христос, Будда та інші) у формі релігій, моральних категорій. Ця хвороба була дана землянам в якості покарання за їхні гріхи, насамперед у морально-сексуальному плані. Запустивши цю програму в дію, Вищі Сили Всесвіту передбачають оздоровити людство в цілому, а при вдалому збігу обставин СНІД сам по собі може щезнути.
- Що можете розказати про ракові захворювання?
- Віруси раку теж виведені Медичною Системою Всесвіту. Але їхня мета – не стільки нашкодити людині, скільки створити нову біоматерію, здатну нормально жити і розвиватися в умовах підвищеної енергетики. Зараз наша Земля переходить на нову орбіталь, і тому на неї Вищими Силами спускається енергія, яка в тисячі разів перевищує ту, що давалася дві тисячі років тому. Стара клітина матеріального тіла не здатна витримати подібну потужність, іде значне придушення її життєвих функцій (рак). Тому є потреба у створенні нової біоматерії. Оскільки ракові клітини показали високу стійкість до радіації і підвищеної енергетики, то Вищі Сили вирішили використати їх для створення біоматерії майбутньої шостої раси. Так що у майбутньому матеріальна оболонка людини буде створена з органіки ракових пухлин. Те, що зараз шкодить людині, у майбутньому буде їй допомагати. Що можна сказати сучасній людині? Не треба панічно боятися раку. Його можна перемогти. Рак теж відчуває волю особистості і їй підкорюється, бо знаходиться у межах її організму, залежить від нього. Ніколи не варто морально піддаватися хворобі. Людина повинна чим-небудь захопитися: хобі, робота, спорт і таке інше. Цим зневажливим ставленням людини до раку вона зможе втримувати його у вузьких межах міні-зони.
- А з якою метою даються людині швидкоплинні смерті від інсульту та інфаркту?
- Всі швидкоплинні хвороби – інсульт, інфаркт – є не що інше як різке припинення програми людини Вищими Силами Всесвіту. Це відбувається тоді, коли програма людського життя виконана повністю, і людина дійсно заслужила швидкий перехід в інший світ, минаючи передсмертні муки. Розвинуті люди повинні знати, що смерті як такої не існує. Є лише перехід з однієї форми життя в іншу. Вмирає тільки тіло, а душа є вічною субстанцією. Швидкоплинні смерті-переходи даються також людям, які повністю зійшли зі шляху істинного. Оскільки цей шлях уже неможливо виправити, подальше перебування таких людей на Землі не є виправданим.
- Чи можливе омолодження організму людини?
- Люди перших поколінь знали подібні рецепти і уміло ними користувались для продовженення свого життя. Рецептів є дуже багато. Хто читає мудрі книжки, зможе багато віднайти їх там. Ці рецепти пов’язані з взаємодією на клітинну структуру організму з метою змінити хід біологічного годинника людини, вивільнити його. Древні алхіміки та лікарі які також були посвяченими, тобто отримували знання від Вищих Сил Всесвіту, знали такі рецепти. Ось один з них. Берете дві порції чистої джерельної води, змішуєте з двома порціями бджолиного травневого меду, додаєте одну порцію свіжого яєчного білка, щойно знесеного куркою яйця. Старанно розмішуєте, витримуєте упродовж доби в прохолодному місці і потім приймаєте тричі на день за півгодини до їжі по одній чайній ложці, запиваючи цю суміш теплим парним молоком.

Анатолій ВЛАСЮК


Создан 24 дек 2009  Комментарии       
Всего 1, последний 6 лет назад
--- 02 фев 2011 ответить
гарний рецепт, а хтось вже випробував його?
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником