Герої

 
 

Герої
ГЕРОЇ

Наприкінці травня відзначаємо Свято Героїв, започатковане ще Організацією українських націоналістів. Нині, на жаль, воно знівельоване нашим совєтським мисленням і бажанням можновладців хоч якимось чином долучитися до національно-визвольних змагань.
Справжніх героїв тієї нещадної боротьби зі сталінізмом і гітлеризмом залишилося мало. В упівських одностроях ми бачимо й тих, хто свого часу не витримав енкаведистських тортур і здав своїх бойових побратимів або просто злякався. Нині випливають факти, коли на зорі становлення незалежної України різноманітні “братства” і “станиці” вояків ОУН-УПА створювались кагебістами в рамках так званої керованої демократії.
Не дивлячись на ці гіркі сторінки української історії, яка вкотре повторюється, ніхто не відбере в нас Свята Героїв - у бандерівському ро-зумінні цього слова.
Виступаючи з приводу загибелі Романа Шухевича, Провідник ОУН заявив: “Ніхто з нас не зупиниться ні перед якою жертвою, як не зупинився він, віддаючи своє життя за волю батьківщини. Він дав нам найкращий приклад, що в найважчих обставинах, здавалось би, у найбезвигляднішій ситуації можна і треба боротися за велику правду. З Його ім’ям нерозривно зв’язаний і найбільше героїчний етап революційно-визвольної боротьби України, який буде найтривкішою основою дальшого все ширшого розгортання аж до величної перемоги Української Національної Революції. Здійснення великої ідеї, що на її жертівнику українська нація склала вже стільки своїх найкращих синів і дочок і все більше, більше їх приносить - буде колись нагородою Божої справедливости. А великий легіон найдосконаліших зразків героїзму й самопожертви для ідеї глибоко западе в душу нації і буде її провадити в дальшому розвитку довгі століття. В тому легіоні героїв стоять поруч себе усі, що віддали своє життя за волю України, відомі й невідомі лицарі святої справи”.
Не за таку Україну, яку маємо нині, воювали наші герої, не про таку незалежність вони мріяли. І винні у цьому не лише януковичі, а й наші “хруні”, які у вишиванках розкрадають неньку-Україну. Даремно вони сподіваються, що їм удасться уникнути народної кари. Вже не за горами справжня незалежність України, за яку бандерівці віддали своє життя.
Слава Україні! Героям слава!

Анатолій ВЛАСЮК


Создан 28 мая 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником