Карлики

 
 

Карлики
Провінційний щоденник

КАРЛИКИ

Останнім часом рейтинг Владіміра Путіна і Дмітрія Мєдвєдєва упав на десять пунктів.
Причому соціологічні дослідження проводили не вороги чи опозиціонери, а ті структури, які завжди виявляли лояльність до кремлівських карликів. Але проти думки народу не попреш.
Міф про те, що на зміну “жорстокому” слідчому прийшов слідчий “добрий”, луснув, як мильна булька. Кагебістський слід у внутрішній і зовнішній політиці Кремля залишився. Мєдвєдєв не прийшов змінювати Систему. Та й хто би йому це дозволив? У кремлівському тандемі карликів ведучу роль продовжує грати Путін, а Мєдвєдєву відведена роль “демократа”, який мав би підфарбувати обличчя влади.
Але з макіяжем нічого не виходить, намальоване відлітає, як штукатурка, і ми й далі бачимо огидне обличчя великоросійського шовініста. Особливо яскраво це виявляється при спілкуванні з зеківським українським президентом. І якщо Путін вміє накидати маску, то Мєдвєдєв навіть не криється у своїй зневазі до Януковича. Нічого дивного тут нема. Мурло великоросійського шовініста вилізає при ставленні до “недорозвинутих” народів, до яких кремлівські карлики зараховують і українців.
Путін і Мєдвєдєв створили інтригу щодо майбутніх президентських виборів у Росії. Владімір Владіміровіч натякнув, що він знову може опинитися в президентському кріслі, а Дмітрій Анатольєвіч каже, що вони порозуміються між собою. Насправді жодної інтриги у буцімто протистоянні між Путіним і Мєдвєдєвим немає, адже вони обидва служать Системі й тим олігархам, які за нею стоять. Якщо Системі й олігархам заманеться змінити менеджерів Путіна і Мєдвєдєва, вони це зроблять. Можуть знову поміняти їх місцями. Можуть навіть влаштувати “демократичне” змагання між ними. Але великоросійської шовіністичної Системи це не змінить - як й істинного ставлення до України.

Анатолій ВЛАСЮК


Создан 15 июн 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником