Окупанти

 
 

Окупанти
Провінційний щоденник

ОКУПАНТИ

З нового навчального року в школах Грузії на додачу до звичайних підручників з історії з’явиться посібник “200 років російської окупації”.
Видання, підготовлене грузин-ським Фондом гуманітарних і сус-пільних досліджень, запроваджу-ється у рамках реформ у сфері за-гальної освіти на найближчі п’ять років. Раніше, у квітні цього року, президент Михайло Саакашвілі, створив спеціальну комісію, щоби вивчити всі аспекти історичних взаємин двох країн. Під час ство-рення комісії й виникли плани на-писати “підручник з окупації”.
Очікувати, що подібний підруч-ник напишуть в Україні, не дово-диться. Не зробили його за Юще-нка, а тепер - тим паче. Та й зав-дання було би масштабнішим, ад-же довелося б писати не про двіс-ті, а про значно більше років росій-ської окупації в Україні.
Але навіщо ходити в минуле? Вам не здається, що нині ми жи-вемо в умовах російської окупації, коли принижується все українсь-ке? Звичайно, це все наслідки бездарної політики буцімто проу-країнського президента Ющенка, але ж звідки в моїй країні взялися оці холуї, готові низько кланятися московству? Не прилетіли вони з Марсу, а жили поруч з нами. Зна-ли ж ми, на що вони здатні, але навіть у найкошмарнішому сні не могли побачити жахливих наслід-ків їхнього холуйства.
З українцями новітня влада по-водиться як окупаційна. Ні, нас ще не розстрілюють і не висила-ють у концтабори. Але нам хочуть нав’язати московсько-азійську ментальність, відібрати від нас українську мову, запровадивши другу державну - російську. Гид-ко дивитись, як місцеві хруні, мов флюгери, повернулись у бік Партії регіонів, ніби й не було Помаран-чевої революції.
А що робити простій людині? Не здаватись! Ми завжди вміли давати відсіч окупантам, аж поки вони не йшли геть з нашої землі.
Буде і на нашій вулиці свято!

Анатолій ВЛАСЮК


Создан 13 июл 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником