КІМ ЧЕН УН

 
 

КІМ ЧЕН УН
Провінційний щоденник

КІМ ЧЕН УН

Суд Північної Кореї засудив Кім Чен Уна на декілька років виправно-виховних робіт. Виправляти і виховувати його будуть у концтаборі.
Кім Чен Ун ще донедавна був тренером збірної Корейської Народно-Демократичної Республіки з футболу. На чемпіонаті світу в Південно-Африканській Республіці очолювана ним команда зазнала поразки у всіх своїх трьох матчах, загалом пропустивши 12 м’ячів. Найбільш розгромним був матч з командою Португалії, коли північні корейці аж сім разів виймали м’яча із своїх воріт.
В офіційному повідомленні сказано, що Кім Чен Ун усю провину за ганебний виступ команди взяв на себе, аби врятувати футболістів від концтабору.
Закони у Північній Кореї, яка недалеко втекла від Радянського Союзу часів Сталіна, дуже суворі. Але якщо країна зганьбилася на весь світ? Чи міг Кім Чен Ір, нинішній диктатор Північної Кореї, таке подарувати?
Ще під час чемпіонату з’явилась інформація, що декілька провідних футболістів попросили політичного притулку, бо добре розуміли, чим їм загрожує повернення на батьківщину. Їхня доля і досі невідома.
Ні, звісно, я проти концтаборів, але коли не існує механізму недопущення неталановитих керівників до влади, то що робити? Якби такий амбітний чоловік знав, що за провал на будь-якій ділянці роботи його чекає суворе покарання, то сім разів би подумав, чи погоджуватись іти керувати. Україна була би переповнена концентраційними таборами, в яких би виправляли і виховували тих, хто привів її до руїни. Хоча навряд чи ці люди піддаються перевихованню...
А, може, просто увести в закон положення про суворий грошовий штраф тим, хто не виконав своїх передвиборчих обіцянок?

Анатолій ВЛАСЮК


Создан 10 авг 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником